690 680 960

Drugi tydzień poszukują zaginionego 20-latka. Jego rzeczy osobiste znaleziono nad Wieprzem (zdjęcia)

Drugi tydzień trwają poszukiwania zaginionego 20-letniego Szymona Masarskiego. Mężczyzna przepadł bez śladu 22 lipca w Dęblinie w pobliżu rzeki Wieprz. W poszukiwaniach udział biorą strażacy, policjanci, a także żołnierze.

Kolejny tydzień trwają szeroko zakrojone poszukiwania 20-letniego Szymona Masarskiego, który zaginął 22 lipca w Dęblinie. Tego dnia mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania i już do niego nie powrócił. Podczas poszukiwań młodego mężczyzny, natrafiono na jego rzeczy osobiste, które znajdowały się nad brzegiem rzeki Wieprz w Dęblinie.

Do poszukiwań zaginionego zaangażowano dęblińskich i ryckich policjantów, strażaków, wojskowych, mieszkańców, a także członków Grupy Rekonstrukcji Historycznych – 3 Pułku Strzelców Konnych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego.

W działaniach brali do tej pory udział płetwonurkowie ze specjalistycznym sprzętem, a także piloci policyjnego śmigłowca, policyjni przewodnicy z psami tropiącymi oraz operator drona. Nadal nie natrafiono na ślad zaginionego 20-latka.

Poszukiwania przebiegają zarówno na wodzie, jak i na lądzie. Nurkowie sprawdzają dno rzeki, przeczesywany jest jej brzeg. Kolejna grupa sprawdza pobliskie tereny leśnie, łąki i pola. Sprawdzany jest każdy sygnał i każda informacja mogąca naprowadzić na konkretny trop.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Rykach, pod numer telefonu 47 81 28 210 lub numer alarmowy 112.

(fot. Policja Ryki)

2 komentarze

  1. A jeden nad Wisłą to się przeziębił.

  2. Nie helikopterem a łodzią podwodną szukajcie

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi