Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Droga zablokowana po potrąceniu policjanta przez ciężarówkę. Na miejscu pracują służby

W piątek wieczorem na drodze krajowej nr 2 doszło do potrącenia przez pojazd ciężarowy policjanta kierującego ruchem. Na miejscu pracują służby ratunkowe, przejazd jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Styrzyniec w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego na trasie Biała Podlaska – Międzyrzec Podlaski

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej pojazd najechał tam na pieszego. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Jak ustaliliśmy poszkodowanym jest policjant, który kierował ruchem i został potrącony przez ciężarówkę.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Na miejscu pracują policjanci.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Dziwię się, że jeszcze nikt nie napisał o tym, że po drodze się nie łazi. Oraz temu, że nagłówek nie brzmi:
  „PIESZY stał na środku skrzyżowania i wymachiwał rękami do kierowców.”

  Jakby ktoś nie zaczaił, to kilka lat temu artykuł z potrącenia pracownika koszącego trawę w pasie drogowym brzmiał mniej więcej tak:
  „Pieszy w słuchawkach WLAZŁ pod samochód.” Chyba można się domyśleć z jakich słuchawek korzystają osoby pracujące z głośnymi maszynami.

 2. KrzysiekKtórySięJużNarobił

  Ludzka tragedia. Byle do zdrowia wrócił. Pytanie czy to nie wina przełożonych tych policjantów którzy wysyłają ich tam. Co przejade po pracy tamtym odcinkiem to widzę… raz prewencja, raz ruch drogowy, raz to nawet mój dzielnicowy tam ganiał(pozdrawiam) te TIRy a szczytem było jak kilkukrotnie widziałem tam tych od meczy co dużymi lodówami jeżdżą. Przecież tam powinien być tylko ruch drogowy i krokodylki a nie inne wydziały. Ktoś powinien za to odpowiedzieć. Gdyby u mnie w firmie tak lekkomyślne decyzje podejmowano co do logistyki to by dawno było po firmie. I dziwić się ze kolejki i wypadki. Chore. Ktoś powinień odpowiedzieć za ludzką krzywdę. Jakiego zawodu by nie wykonywał niech zdrowieje. Może ktoś podejmie w końcu odpowiedzialne decyzje. Sam ruch drogowy i krokodylki, może jakieś zapory oświetlone przy punktach kontroli, lepsza infrastruktura tj. więcej pasów jak to przy cywililizowanych przejciach granicznych.

 3. To co on kamizelki nie miał i latarki z czerwona nasady?

 4. Co ci da kamizelka i latarka ,jak to wszystk9 pędzi jak szalone,a ostatnio co baba zrobiła na trasie Lublin piaski, służba drogową nastawiała pachołków i telewizorów z mrugającymi światełkami a baba i tak zabiła chłopa 51 lat , rozwaliła pachołki, samochód z choinką pomarańczowa a w końcu chłopa upolowała

Z kraju