Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Droga powiatowa zablokowana po zderzeniu trzech pojazdów osobowych

W poniedziałek po południu w Kraczewicach Prywatnych doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzeni doszło w poniedziałek około godziny 12:30 na drodze powiatowej łączącej Szczuczki z Poniatową. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych w miejscowości Kraczewice Prywatne w powiece opolskim.

Na miejscu interweniuje straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W zderzeniu udział brały trzy pojazdy osobowe – peugeot, skoda i ford. Jeden z pojazdów po zderzeniu wpadł do przydrożnego rowu. Jak przekazał nam Czytelnik, droga obecnie jest całkowicie zablokowana.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilkadziesiąt minut. Radzimy korzystać z objazdów.

(fot. nadesłane Mariusz – dziękujemy!)

14 komentarzy

 1. Trzy szkody całkowite, straty oszacowano na łącznie 3000zł.

  • Zero ci się w klawiaturze zacina.

  • Otóż to – Felicia ok. 500 zeta, pozostałe Ford i Pedziot po 1000-1500… Przynajmniej trzy strupy pójdą na złom i nie powtórzą powyższego wyczynu 😉

   • Na odwyk niektórzy powinni pójść to by nie było takich sytuacji. Joker bujaj się. Na takich ludzi jak ty szkoda słów. 🙂

   • Baranie!!! samochody to tylko blacha. Ciekawe czy tak samo pisałbyśgdyby to ktoś z twojej rodziny brał w tym udział

  • To pokazuje jakim dziadostwem Europy jesteśmy. Kolizja 3 aut. Szkoda całkowita. Wartość szkody 700 euro. Przykre to jest.

 2. jeśli nie ma rannych, zwykła kolizja, to od razu się sprząta auta, a nie stoi i blokuje!!!Mandat za takie rzeczy!!Da sie podholować jedno czy drugie auto i po problemie!!

  • Muszą oczekiwać na fotografa by uwiecznił głupoty stron, Jasne że sprzątać i udrażniać a nie stwarzać dodatkowe zagrożenie blokując niesłusznie ruch.Ale takiej informacji ze strony policji nie otrzymali.

   • Ludzie czy wy na prawdę nie macie co robić. Współczuję że nie macie swojego życia tylko cudzym się interesujecie. Wstyd

  • I tak się składa że dwie osoby ranne a sprawca z forda pod wpływem.Glupio tak komentować jak się nie wie

 3. Smivhu wart

 4. Trafiły osoby do szpitala. Przez jednego pajaca, który jechał uśmiechnięty….

 5. Felicja nawet spoko teraz wygląda. Jak Lancia Delta Integrale.

Wiadomości z info112