Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ma dożywotni zakaz wsiadania za kierownicę. Wciąż pije i jeździ

Pomimo tego, że wielokrotnie był karany za jazdę po pijanemu, nic sobie z tego nie robi. Właśnie wpadł po raz kolejny.

W poniedziałek około godziny 15:40 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, na ul. Pogodnej zatrzymali do kontroli pojazd marki Nissan Almera.

Zachodziło uzasadnione podejrzenie, że siedzący za kierownicą mężczyzna może być nietrzeźwy. Sprawdzenie stanu trzeźwości potwierdziło ten fakt.

Badanie alkomatem wykazało, że 61-letni mężczyzna miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. W trakcie prowadzonych czynności okazało się również, że mężczyzna był już wielokrotnie karany za tego typu przestępstwa.

Ostatnim razem Sąd Rejonowy w Kraśniku wydał mu dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Jak widać, na mężczyźnie nie zrobiło to większego wrażenia i po raz kolejny wsiadł po pijanemu za kierownicę. Tym razem na szczęście nikomu nie zrobił krzywdy. Policjanci po raz kolejny skierują do sądu wniosek o jego ukaranie.

2018-09-19 09:05:13
(fot. lublin112.pl)

44 komentarze

  1. kandydat na wójta

    po co dożywotni zakaz, każde auto, którym jechał pijany powinno być malowane na jego koszt na różowo w zielone kropki lub jakiś inny umowny kolor lub wzór, żeby każdy wiedział, że moze jechać nim ktoś na bani. Wtedy ze wstydu może by nie wsiadali a i nikt swojego pijakowi by nie pożyczył z obawy przed pomalowaniem

  2. JA PIJE I PIECHOTĄ CHODZE ŚPIE NA CHODNIKU ROBIE POD SIEBIE TYLE W TEMCIE

  3. Ktoś taki lub taki coś musi być upośledzone umysłowo, bo nie rozumie, że robi źle.

  4. I co na to nasz „wymiar bezsilnosci ” ?…bo wygląda na to ze wyczerpał możliwosci dozywotnim zakazem ,który to zakaz ukarany ma w kompletnym powązaniu

  5. czy dożywotni = dozgonny? zgon? śmierć? hehe tzw na zawsze

  6. Skoro egzekwowanie prawa jest niekonstytucyjne, za takie poszanowanie prawa powinien zostać wyróżniony i zatrudniony jako kierowca jakiegoś prezesa sądu.

Z kraju