Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Maszyna rolnicza zmiażdżyła mężczyźnie rękę

Wczoraj po południu w Kawęczynie doszło do wypadku podczas prac polowych. Maszyna rolnicza zmiażdżyła mężczyźnie rękę.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 18. Policjanci otrzymali informację o wypadku na polu w miejscowości Kawęczyn w powiecie świdnickim.

Natychmiast na miejsce skierowano patrol. Poza policją interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz strażacy.

Jak ustalili policjanci na polu trwały prace przy wykopywaniu ziemniaków. W pewnym momencie 48-letni mężczyzna chcąc usunąć chwasty, które przedostały się do maszyny rolniczej służącej do kopania bulw – włożył do niej rękę, która została wciągnięta.

Po uwolnieniu mężczyzny został on śmigłowcem przetransportowany do szpitala. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

2018-09-19 09:34:22
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Ta maszyna rolnicza droga redakcjo nazywa się kombajn ziemniaczany

 2. Kopaczka czy kombajn ta maszyna????

 3. Droga Redakcjo Lublin112 – czy planujecie wprowadzenie obligatoryjnego logowania dla komentujących? Być może to niczego nie zmieni, ale przynajmniej ściek bzdur pod artykułami będzie podpisany jakimś konkretnym kontem, może być pod nickiem, ale jeżeli ktoś będzie plótł bzdury to przynajmniej będzie wiadomo, czy to jedna i ta sama osoba lub grupa osób (multikonto).

  • Proponuję logowanie sie poprzez fejsbuka, tak jak ma to miejsce na fakt.pl Zniknely glupie komentarze

  • micro- cenzura to była w minionych czasach.Teraz trzeba akceptować różne poglądy a jeśli ci się nie podoba to możesz nie zagladać na tą stronę??
   Mnie twój wpis draźni i wiele innych ale toleruję bo wiem że tym sposobem ludzie podnoszą swoje ego.Ja niczego nie muszę udowadniać to ludzie którzy mnie znają wiedzą jaki jestem i to mi wystarczy.

   • Nikt tu nie mówi o cenzurze, tylko o podpisaniu się imieniem i nazwiskiem pod swoim głupkowatym komentarzem. Myślę, że zginęło by 90% głupkowatych i chamskich komentarzy.

    • Co zmieni podpis imieniem i nazwiskiem? Nie jednemu psu na imię Burek. Czy ktoś ci karze czytać wpisy? Chcesz naukowych dyskusji? Zapisz się na DKF. Fakt-nie bądz śmieszny. Portal dla inteligentnych inaczej.