Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dostał ataku padaczki. Na pomoc ruszyli policjanci

Policjanci z włodawskiej jednostki, w trakcie patrolu zauważyli leżącego na chodniku mężczyznę. Okazało się, że 37-latek dostał silnego ataku padaczki. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania.

Wczoraj w nocy policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego włodawskiej komendy w trakcie patrolu jednej z ulic w mieście zauważyli mężczyznę, który leżał na chodniku i trząsł się.

– Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą. Okazało się, że 37-latek dostał silnego ataku padaczki. Funkcjonariusze zaalarmowali służby medyczne, a przed ich przyjazdem zapewnili bezpieczeństwo potrzebującemu pomocy mężczyźnie, dbając o to by nie doznał dodatkowych obrażeń. Gdy wstrząsy ustały, mężczyzna był zdezorientowany. Policjanci podjęli rozmowę, uspokoili chorego i ułożyli w pozycji bezpiecznej do czasu przyjazdu zespołu Pogotowia Ratunkowego – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Działania funkcjonariuszy być może zapobiegły odniesieniu urazów głowy czy zadławieniu językiem. Dzięki nim mieszkaniec Włodawy w dobrym stanie trafił pod opiekę medyków.

5 komentarzy

  1. Coś się szykuje? Bo dużo wiadomości o Dobrych Policjantach ostatnio. Oczywiście wszyscy oni są dobrzy, a może nawet jeszcze lepsi.

  2. Brawo Panowie, oby więcej takich info.

  3. Hwała Wam Dzielni Policjanci!

  4. Pod wodzą wspaniałego Arkadio policjanty we Włodawie super zuchy, a parking pod komendą dla pojazdów z UA już gotowy?

  5. Co to za aspirant który nie potrafi wysłowić się. Pani aspirant Nie wstrząsy ustały. A drgawki ustąpiły.

Dodaj komentarz