Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ktoś zgubił pieniądze, znalazł je policjant. Trwają poszukiwania właściciela gotówki

Policjanci z Zamościa poszukują właściciela zgubionych na terenie miasta pieniędzy. Gotówkę znalazł w dniu wolnym od służby funkcjonariusz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Pieniądze można odebrać w Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu.

W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu czekają na właściciela pieniądze zgubione w rejonie jednego z bankomatów na terenie miasta. Gotówkę na początku stycznia, w dniu wolnym od służby, znalazł funkcjonariusz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego.

Właściciel pieniędzy może je odebrać w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ulicy Wyszyńskiego 2, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 47 815 14 17.

Przy okazji przypominamy, że wiele osób kieruje się fałszywym pod każdym względem powiedzeniem „znalezione niekradzione”. Otóż wyjaśniamy: przywłaszczenie cudzej rzeczy jest przestępstwem zagrożonym karą do 5 lat więzienia. Każda znaleziona rzecz powinna wrócić do właściciela. Musimy przynajmniej zrobić wszystko, co możliwe, aby wróciła – pomocne są tu prawo i instytucje.

10 komentarzy

  1. To moje. Dej! Dej! Dej mnie pieniądze.

  2. a ja jak coś znajdę i ktoś tego szuka to pobieram opłatę nie za znalezienie ale za wiedzę na temat znaleziska… to tak jak z nagraniami z kamer, jak ktoś do mnie się zgłasza po nagranie bo mu porysowali auto, to skromnie mówię 500PLN a jak przychodzi z psami to mówię że atrapa i nie ma nagrania xD

  3. Dużo ich łączy

    Pisowcy uciekają z pieniędzmi niczym ukraińscy oligarchowie.

  4. zgubiłem 16 zł (parking pod galerią OLIMP) znalazcę proszę o kontakt

  5. Może jakaś babcia miała prokuratorowi przekazać za wypadek wnuka lub coś w innym stylu

  6. Zamiast ogłaszać, dzielni policjanci niech sprawdzą w banku dane wypłat z bankomatu w tym dniu -dane osobowe i wysokość wypłaty. Dalej już pójdzie łatwo.

Dodaj komentarz

Z kraju