690 680 960

Doprowadził do zderzenia z citroenem. Niedawno zdobył prawo jazdy (zdjęcia)

Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Doprowadził do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 11 w Motyczu w gminie Konopnica. Na drodze powiatowej biegnącej z Motycza do Miłocina zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Citroen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący Citroenem C3 18-latek wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu Citroenowi C1, którego kierująca poruszała się w stronę Miłocina. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobiecie z Citroena C1 ratownicy medyczni udzielili pomocy, nie doznała ona jednak poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi.

Okazało się, że sprawca zdarzenia zaledwie od kilku tygodni posiadał uprawnienia do kierowania. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. nadesłane – Andrzej)

10 komentarzy

 1. C3+C1=C4
  No i bum, przypadek ? Nie sądzę

 2. kupi sobie drugą cytrynkę i będzie już uważał.

 3. I to wszystko przy prędkości 50 km/h? Pani jadącej do Miłocina, bo wyjeżdżający prawie nie miał prędkości przy skręcaniu, a na pewno jej wektor nie był przeciwny do pani. Hm, strach pomyśleć, co by było jakby jechała Szybciej, prawda?

 4. No i się chłopaczyna „prawkiem” za długo nie cieszył. Teraz będzie musiał wysilić swoje szare komórki mózgowe i zdawać jeszcze raz.

 5. Ja tam zawsze zwalniam, bo idioci nie widzą ze tam jest stop.

 6. Z wrażenia zapomniał ,że prowadząc auto nie tylko trzeba rozglądać się za dziewczynami ale też należy czytać znaki drogowe.

 7. Zdobył z tytułu artykułu = kupił? Bo raczej nie nauczył się.

 8. Wyjeżdzający nie miał widoczności, gdzie Zarządcy Dróg ? z prawej strony metrowa trawa, z lewej strony drzewa i płot w pasie drogowym, żle oznakowana droga gminna , tak roztrzaskane samochody przy predkości citroena C1 50 km/ godz NIEWIEŻĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kursy walut

 • USD 4.2934zł -0.25%
 • GBP 5.3107zł -0.13%
 • EUR 4.6755zł -0.1%
 • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas