690 680 960

Doprowadził do zderzenia czterech aut, ucierpiało dziecko. 36-latek posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów (zdjęcia)

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 82, na trasie Lublin – Łęczna, doszło do zderzenia czterech pojazdów. Jak się okazuje, sprawca zdarzenia ma orzeczony prawomocny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wkrótce 36-latek stanie przed sądem.

25 komentarzy

  1. powolniak ze skody

    Prawda jest taka że 90 % posiadaczy BMW ma zryte banie i jeżdżą jak przystało na ludzi ze zrytymi baniami ignorując wszelkie zasady .Norma to wyprzedzanie wszystkiego za wszelką cenę i ruszanie z piskiem opon .Takie moje obserwacje

  2. Tak oto działają kary w postaci zabrania prawa jazdy. Jakaś część pokornie odczeka i może zmądrzeje, bo są różne sytuacje. Ne znam nikogo kto nigdy nie przekroczył prędkości więc możliwym jest po prostu nazbieranie punkcików za głupotę. Ale takim s…om recydywistom, jeżdżącym pomimo to, powinno się walić takie kary finansowe żeby w pięty szło. Dodatkowo za spowodowanie wypadku kary powinny iść w dziesiątki tysięcy + odszkodowania, żeby dzban musiał sprzedać wszystko co ma na spłatę. Może wtedy by zrozumiał. Wg wielu zabranie PJ to nie kara, to przejściowy stan rzeczy, który przy odrobinie szczęścia, rozwagi i unikania kontroli niczego nie zmienia. Tylko dotkliwe kary finansowe mogą sprawić że u niektórych zetrą się dwie kulki pod kopułką i nastąpi proces myślowy.

  3. Dostanie 2 zakaz i dalej będzie jeździł a potem 3 i 4 ….

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas