Piątek, 26 kwietnia 202426/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dobra passa przerwana. Po przeciętnej grze Górnik Łęczna przegrał z ekipą ze Śląska

Po mało interesującym, zeszłotygodniowym spotkaniu w Bydgoszczy, podopieczni Jurija Szatałowa podejmowali na własnym stadionie Górnik Zabrze. Po bardzo przeciętnej grze gospodarze przegrali z ekipą ze Śląska 0:1 i tym samym przerwali świetną serię meczów bez porażki na własnym obiekcie. Gola na wagę trzech punktów zdobył po perfekcyjnym kontrataku Rafał Kosznik.

Według bukmacherów faworytem tego spotkania byli gospodarze, którzy od początku tego sezonu przed własną publicznością radzą sobie bardzo dobrze, o czym najlepiej świadczy fakt, że żadnej z drużyn nie udało się wywieźć z Łęcznej pełnej puli. Dziś, ta dobra seria nie została jednak podtrzymana, gdyż Górnik Łęczna zagrał słabo i zasłużenie przegrał. Szkoleniowiec gospodarzy zdecydował się na dokonanie kilku roszad w wyjściowej jedenastce, w porównaniu do pojedynku z Zawiszą Bydgoszcz. Na boku obrony od pierwszej minuty grał Łukasz Mierzejewski, natomiast w linii pomocy zameldowali się Filipp Rudik oraz Josu Currais Prieto.