Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dni Firleja już w ten weekend!

W dniach 3-4 sierpnia w Firleju odbędzie się największa impreza taneczna tego sezonu. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych.

Po kilku latach przerwy wraca impreza, która za każdym razem cieszyła się ogromną popularnością i ściągała tłumy nie tylko mieszkańców gminy, lecz również całego regionu. Nie inaczej będzie w tym roku! Stawiamy na znane i lubiane zespoły, których obecność na podobnych wydarzeniach zawsze gwarantuje doskonałą frekwencję.

W sobotę na scenie wystąpią gwiazdy disco, w tym Zespół Defis, Miły Pan, Fires i Top Boys. Między koncertami na uczestników czekają konkursy z nagrodami oraz pokaz mistrzów tańca ze szkoły Dance Mania. Zwieńczeniem wydarzenia będzie spektakl laserowy i dyskoteka z najlepszymi DJ-ami z regionu. Imprezę poprowadzi genialny duet: Agnieszka Szczebiot i Paweł Ciszewski.

W niedzielę zapraszamy na piknik rodzinny „Ryneczek Firleja”. Będzie to ogromny namiot ze stoiskami dziesięciu Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Firlej, na których znajdzie się regionalne jedzenie, picie oraz wyroby rękodzielnicze. Nie zabraknie także gier, zabaw i pokazów dla najmłodszych. Rozpoczęcie imprezy o godz.15 wspólną zumbą. O godz.16 koncert zespołu szantowego Syndrom Beczki.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia

(fot. nadesłane)

5 komentarzy

  1. mam pytanie a na to wydarzenie trzeba mieć bilety bo chętnie bym się wybrała na to?

  2. Impreza bezpłatna

  3. PRM oraz Izba przyjęć SPZOZ Lubartów już nie może się doczekać. ?

  4. Lecimy z maniurami odpalamy nasze golfy i jaaazzdaaaaa