Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Daniel Obajtek: „Na weekend majowy obniżamy ceny paliw”

W piątek rano Prezes Zarządu PKN Orlen Daniel Obajtek zakomunikował na Twitterze, że koncern obniża ceny paliw na okres majówki. O ile będą tańsze paliwa?

Jeżeli wybieracie się samochodem na wyjazd majówkowy, mamy dla Was dobrą wiadomość od samego Prezesa Zarządu PKN Orlen Daniela Obajtka. Ceny paliw zostaną obniżone. W tym przypadku chodzi o olej napędowy oraz benzynę Pb 95.

– Mamy dobrą wiadomość na weekend majowy – obniżamy ceny paliw: ON o 12 gr/l, a Pb 95 o 8 gr/l. Życzę Państwu udanego odpoczynku – napisał w mediach społecznościowych Daniel Obajtek.

W komentarzach pod wpisem nie milkną słowa krytyk. Jednemu z komentujących sytuacja ta przypomina „Gierka i pomarańcze na święta”, z kolei inna osoby piszą o ręcznym sterowaniu cenami paliw. Jest też i taki komentarz: „Dla wielu komentatorów jakby du*ę miodem smarowali to też będzie źle”. Tak czy inaczej majówkowa podróż może być dla niektórych nieco tańsza. Szerokiej drogi!

Daniel Obajtek: „Na weekend majowy obniżamy ceny paliw”

(fot. pixabay.com\grafika Orlen)

40 komentarzy

 1. Nauka nie poszła w las. Za czasów komuny, przed 1 Maja i w dniu pochodu na rynek rzucano dobre wędliny oraz inne deficytowe produkty. Aby przypodobać się ludowi organizowano też mobilne punkty handlowe.

 2. szeregowy bez majtek

  ta

 3. Taki dobry pan, może by mu jaki order dać?
  Komuna ciągle żyje!
  Brawo pis! Naród się cieszy.

 4. Dobry bezmajtek dobry łaskawie obniżył o parę groszy aby łupic i tak na miliardy

 5. Łaskawca. Niech sobie w du.. wsadzi tą obniżkę.!

 6. co za głupi typ. Podnosi ceny paliwa o 2zl bo mu mało.Musimy sponsorować nasze Państwo i UA Każdy wie.. a teraz taki dobry gest z jego strony obniżka paliwa o kilka groszy… Jakby obniżył cenę o która podniósł to wtedy szacun dla niego.A tak to pospolity klaun i kłamca …

 7. Eksperci rynku paliw już kilka dni temu mówili że będzie obniżka cen paliw na stacjach. Obajtek to uśrednił i przypudrował jako swój gest. To jest polityka właśnie i tworzenie dobrego PR.

  • Dobrego? Przeczytaj co ludzie piszą w komentarzach…
   Ale może nie dostrzegłem sarkazmu w twoim? Jeśli tak, to przepraszam.

   • jacy ludzie? to zmanipulowanie pajace, którym nic nie pasuje.

    • bez kitu durni ludzie, że im poddaństwo nie pasuje, kiedyś w Egipcie ludzie pod batem piramidy budowali, a oni chcą jakiś praw.
     prawa to może mieć szejk obajtek albo sułtan Mateusz, a nie wy ludu ciemny, na kolana i oddać cześć królowi Jarosławowi.
     jak mówią że dali dzięki dobrej woli, po co to weryfikować, lepiej cieszyć się że dali, a nie mówić że łupili polaków.
     przecież kto nie chciał tankować 31 grudnia i stracić 2000 zł na 2500 litrów ON, to nie musiał Vateusz z szejkiem obajtkiem mu nie kazali, a ze 1 stycznia obniżyli cene netto o 80 groszy, to z dobroci serca, a mogli zarabiać dalej 1,2zł na litrze albo i 2 zł. nie wdzięczny ciemnogród.

 8. Uważam się za zbawionego

  Nikt wam nie broni kupić akcji Orlenu i korzystać z tej dywidendy. Co roku będą wypłacać więcej, nic tylko wrzucić oszczędności na IKE i kupić PKN. Tak samo obligacje indeksowane inflacją, korzystam już kilkanaście lat, stopa zwrotu za ostatni rok 18,5%, nie jest to wiedza tajemna. Ale potomkowie pańszyźnianych potrafią tylko płakać, jak to ich wszyscy łupią, ale żeby się dokształcić i zacząć zarabiać to ciężko. Także nie pisać smętów, lećcie kupić kiełbachy i wódy na majówkę, lżej wam będzie narzekać.

 9. Za Tuska obniżek cen nie było.

 10. J–any przekręt, oszust, nieodrodny du–ajca prezesa-gnoma!!! Niech se te łaske wsadzi tam gdzie wsadza prezesowi lub prezes jemu!!! 8*

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo