Dachowanie volkswagena na drodze wojewódzkiej nr 835 (zdjęcia)

W poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do dachowania pojazdu osobowego. W rejonie zdarzenia mogą jeszcze występować utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Giełczew w powiecie lubelskim, na trasie Lublin – Biłgoraj.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego marki Volkswagen. Po przyjeździe na miejsce strażacy zastali leżący poza drogą na dachu pojazd oraz poszkodowaną osobę, która opuściła samochód o własnych siłach.

Jak nam przekazano, w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. W rejonie wypadku mogą występować jeszcze utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane Jaxon – dziękujemy!)

Zobacz również

7 komentarzy

  1. Projektant tej drogi powinien trafić do więzienia. Jak jedzie traktor, a za nim jedzie ciężarówka to na długie kilometry można zapomnieć o wyprzedzaniu.
    Jedno z miejsc gdzie dało się wyprzedzać to górka w Goraju, ale od roku jest zwężona słupkami i nic sie tam nie dzieje. Wie ktoś może o co tam chodzi?

  2. sztukmistrz na prostej i suchej !!!

  3. nieKrytyKrytyk

    pewnie pani jechała 50 na godzinę i ktoś ją wyprzedził jakiś bandyta i wyleciała z drogi, jak po mieście jeździła to nikt szybciej nie jeździł XD no ale żeby 3 pasy asfaltu mieć i dachować aż na serwisówke szacun kierowniku, bo na pewno kierowcą nie można nazwać tej osoby za kierownicą

  4. Nie kryty krytyku tu akurat przemęczenie zagrało pierwsze skrzypce … A jeżeli chcesz jeszcze coś na kierowcę tego wypadku to proponuję mi w oczy to powiedzieć

  5. Ciek wodny spowodował pojawienie się wiadomości z FB i pociągnął rękę i wzrok kierowniczki w kierunku smartfonu a następnie kazał zabawić się w superwoman i wystartować ale niestety brakło dopalaczy. To tylko pięciozerowe audi to potrafi.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021