Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dachowanie na ul. Krochmalnej. Trzy osoby, w tym dzieci w szpitalu

Po zderzeniu dwóch aut jedno z nich dachowało. Występują poważne utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 11:40 na skrzyżowaniu ulic Krochmalnej i Diamentowej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, mercedes i volkswagen, z których jeden dachował. Jak ustaliliśmy, do wypadku doszło gdy kierujący volkswagenem mężczyzna jadąc od strony ul. Jana Pawła II skręcał na skrzyżowaniu w lewo, nie udzielił jednak pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony ulicy Diamentowej mercedesowi.

Uderzony w bok passat przewrócił się na dach. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego, policja oraz nadzór ruchu. Trzy osoby z volkswagena, kobieta oraz dwoje dzieci zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca volkswagena a także kobieta kierująca mercedesem nie wymagali pomocy medycznej. Jak ustaliliśmy, poszkodowani nie doznali poważnych obrażeń, jednak wymagają specjalistycznych badań. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Jak wyjaśniał nam kierujący passatem, to że poszkodowani nie doznali poważnych obrażeń zawdzięczają zapiętym pasom bezpieczeństwa. –Jestem Polakiem lecz na stałe mieszkam w Szwecji. Tam szczególnie zwraca się uwagę na kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jak ktoś nie zapnie pasów to kierowca nie ruszy- tłumaczył.

W miejscu wypadku występują poważne utrudnienia w ruchu. Nie ma wjazdu w ulicę Krochmalną dla jadących od strony Jana Pawła II, zablokowane są także dwa pasy ruchu od strony ulicy Diamentowej.

Dachowanie na ul. Krochmalnej. Trzy osoby, w tym dzieci w szpitalu


(fot. lublin112)
2014-04-26 12:28:25

17 komentarzy

  1. Kurka wodna każdy o tych światłach , a ruszył któryś mózgiem i zastanowił się że jak tam postawią światła to w godzinach szczytu korek będzie się kończył na ul. Nowy Świat przy Kunickiego albo na Kunickiego i to samo z drugiej strony tzn cała Zemborzycka będzie stała i wtedy co będziecie pisali co oni zrobili przejechać się nie da? proponuje przed wypisywaniem swoich racji o tym pomyśleć , a kierujący niech troszeczkę patrzą na znaki OKRĄGŁE SKRZYŻOWANIE NIE ZAWSZE OZNACZA ŻE MAMY PIERWSZEŃSTWO ZJAZDU ot i cała filozofia

  2. dzisiaj 27-04 jechałem tamtędy ok.13 znowu bęc , może zdjąć tą tablicę z nazwą rondo im. … okrągły trawniczek a nazwa jakby co najmniej zbiegało się tam 10 ulic .

Z kraju