690 680 960

Dachowanie audi w przydrożnym rowie. Kierowca dostał mandat

W czwartek rano w miejscowości Zażółkiew doszło do dachowania auta osobowego. Kierujący pojazdem został ukarany mandatem

Do groźnego zdarzenia doszło w czwartek rano na drodze wojewódzkiej numer 842 w miejscowości Zażółkiew w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu auta osobowego w przydrożnym rowie.

Policjanci ustalili na miejscu zdarzenia, że pojazdem marki Audi kierował 69-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Tam auto dachowało.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Kierowca audi był trzeźwy. 69-latek otrzymał od policjantów mandat karny.

(fot. Policja Krasnystaw)

4 komentarze

  1. Jaki jurny 70-latek! Jak szaleć, to właśnie w tym wieku, bo dziadków do więzienia się nie wsadza. Choć w Polsce, za zbrodnie z użyciem samochodu (nazywane wypadkami) nikogo nie wsadza się do więzienia, więc szaleć można w każdym wieku.

    • Rano wcale nie trzeba było szaleć, na jezdniach była ,,szklanka.,,.Widziałem jak kilka samochodów ,,tańczyło,, przy skręcie z Kościuszki w Zamkową.

  2. Franiu czyżby nowe leki zadziałały ? Nic na temat ałdi ? jednak medycyna czyni postępy

  3. Nie tłumaczcie Franiowi ,że była śliska jezdnia itd ,bo on w życiu nie siedział za kierownicą żadnego pojazdu…to taki „ekspert ” teoretyk

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas