Cztery uszkodzone auta, dwie osoby w szpitalu. Duże utrudnienia w ruchu na ul. Jana Pawła II (zdjęcia)

Po popołudniowym wypadku na ul. Jana Pawła II w Lublinie występują duże utrudnienia w ruchu. Jeden pas jest zablokowany po zderzeniu czterech pojazdów.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15 na ul. Jana Pawła II, na pasie w kierunku ul. Armii Krajowej. Na wysokości stacji paliw Circle K zderzyły się cztery pojazdy osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano w wypadku udział brały cztery pojazdy – fiat, opel, skoda i ford. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca fiatem z impetem uderzyła w tył opla, ten zaś najechał na tył skody, a przemieszczona skoda uderzyła w tył forda.

W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby, jedna podróżująca fiatem i jedna z opla. Obie trafiły do szpitala. W rejonie wypadku zablokowany jest lewy pas ruchu, utworzył się sporych rozmiarów korek. Radzimy omijać ten rejon miasta. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać jeszcze około godziny.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

23 komentarze

  1. ktoś się spieszył a ktoś stał

    Trudno wypowiadać się na temat przyczyny tego wypadku ale bardzo często tam jest wymuszanie wjazdu na zajęty pas na zasadzie – co będę stał w korku jak i tak przed rondem gdzieś się wepchnę. Budzi to frustrację moją i innych bo włączenie lewego kierunkowskazu na pasie środkowym nie upoważnia do wymuszenia pierwszeństwa. Jeżeli ktoś jest spoza Lublina lub pojazd ma duże gabaryty to tak ale jak twój czas ma być cenniejszy od mojego to nie. Jeżeli tym starym fiatem utrzymywał większa odległość to widocznie była jakaś przyczyna i wepchnięcie się mogło spowodować taki skutek.

  2. LUB LSW LPA LOP LZA LCH LLB

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska
Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt