Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Cztery osoby w szpitalu po czołowym zderzenia na krajowej 63

Wczoraj po południu w Bezwoli zderzyły się dwa samochody osobowe. Polonez zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16.40 w miejscowości Bezwola w powiecie radzyńskim. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Jak nas poinformowano, w zdarzenia brały udział polonez i honda. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierujący polonezem, jadąc w kierunku Radzynia Podlaskiego, podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim pojazdu. Jednak gdy znajdował się na przeciwległym pasie ruchu, zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka hondą.

Siłą uderzenia była tak duża, że oba pojazdy zostały kompletnie zniszczone, a polonez zatrzymał się dopiero w przydrożnym rowie. Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Żeby uwolnić osoby znajdujące się w polonezie, ratownicy zmuszeni byli użyć narzędzi hydraulicznych. Łącznie w pojazdach podróżowało pięć osób, do szpitala przetransportowano cztery z nich, trzy z poloneza oraz jedną z hondy. Jak informują lekarze, ich stan jest poważny, jednak nie ma zagrożenia dla ich życia.

Droga krajowa nr 63 z Radzynia do Siemiatycz, była w miejscu wypadku przez kilka godzin nieprzejezdna. Pojazdy kierowane były objazdem.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelniczki. Ewo, DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-07-05 07:30:29

Jeden komentarz

  1. … polonez zatrzymał się dopiero w przydrożnym rowie…
    Na bezrybiu i rak ryba.
    Dobrze, że z braku jakiegoś słupa, albo chociaż drzewa, był ten rów.
    Strach pomyśleć gdzie zatrzymałby się ten biedny polonez, gdyby go nie było.

Z kraju