Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie toyoty z audi. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie zablokowana jest droga z Puław do Radomia. Na miejscu zdarzenia cały czas pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 17 w miejscowości Polesie. Na drodze krajowej nr 12 Puławy – Radom zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, czołowo zderzyły się toyota i audi. W wypadku trzy osoby zostały poszkodowane i przetransportowano je do szpitali.

Na miejscu cały czas pracują strażacy oraz policjanci. Funkcjonariusze drogówki ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Czołowe zderzenie toyoty z audi. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

Czołowe zderzenie toyoty z audi. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

Czołowe zderzenie toyoty z audi. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

20 komentarzy

 1. Coś się Toyota mocno złożyła. Z jednej strony dobrze, bo impet uderzenia się rozproszył, z drugiej zaś widać, że słupek zaczął się bananić. Trochę szybciej i słupek B poznałby się bliżej ze słupkiem A. Czyżby ilość gwiazdek w NCAP malała z wiekiem w jaończykach?

 2. Kiedy w końcu będzie tam S12

 3. Po wypadku tworzy się korek „służb” ratowniczych… Niedługo będą walczyć ze sobą żeby się dopchać do rozbitego auta… albo losy ciągnąć… Nie wystarczyła by jedna straż ew. dwie a nie zjeżdżają się wszystkie OSP w promieniu 20 km… Cóż dają kasę za każdy wyjazd to trzeba jechać… a podatnik płaci…!

 4. drake ,masz rację ….zaiste ilość „służb „imponujaca ….zapewne zjechali z całej okolicy…ale po co ich aż tyle do dwóch rozbitych osobówek ?

  • Gdybyście znali barany procedury i wiedzieli ile jednostek powinno być wysłane do wypadku na drogi krajowe lub wojewódzkie to nie szczekalibyscie na to że jest tyle jednostek ale co tam lepiej szczekac

   • Gdybyś był mądrym i kulturalnym człowiekiem to nie wyzywał byś ludzi i może domyślił byś się że właśnie te „procedury” są złe…

 5. Stara baśń. Z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas… Pewnie gapił się w telefon i GPS.

 6. Czy komentowali byście w ten sposób jakby chodziło o was lub waszych bliskich. ?
  Jadowite języki co u nie których?
  Ludzie walczą o życie, trójka dzieci w tym wszystkim, niewinni ludzie. ..

  • sami niewinni, a tu wypadek. No i marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Tego nikt nie rozlicza.

   • Nie marnotrawstwo!
    Zastanów się co piszesz.oni ratują życie i każda para rąk jest potrzebna.

  • Lalu drewniana , ludzie a dokładnie jeden jest winny bo wyprzedzał i się zderzył to po pierwsze .Po drugie tyle chłopa z % załóg strażackich NIE JEST W STANIE FIZYCZNIE POMÓDZ W TYM SAMYM CZASIE OFIAROM BO KURŁA BY SIĘ TŁOCZYLI JAK PSZCZOŁY NA MIODZIE . czy to jest teraz zrozumiałe dla ciebie ?

   • Gelo – tobie to się chyba pochrzaniło kto o czym pisał 😉

   • Właśnie ze jechali 80km/h.
    Byłam tam.jeden jest winny oczywiście, tylko ty nie znasz szczegółów. I to cie gryzie. Wymądrzasz się ale twój mózg jest za ciasny żeby to zrozumieć. Akurat pytanie drukowanymi literami to nie do mnie tylko do służb, ludzi którzy codziennie uczestniczą w wyjazdach y pomagać innym.

 7. 5 zastępów do czołówki . przecież fizycznie załogi tych aut tam się nie dopchaja ponad 30 chłopa do wypadku. Wiejska straż to i wiejski przyjazd.

 8. Jakby jechali max 90km/h byloby ok.

 9. Droga od Puław do Radomia masakra jeden sznur aut dalej do Piotrkowa Trb. Jeszcze gorzej żeby z Lublina dostać się do tz Polskiej sieci autostrad to minimum 4. 5 h a na zachodzie Polski powstaje S5 S3 równolegle do siebie kto tam planuje w tym GDDKiA to jakaś kpina 50 km z Puław do Radomia rozwiążą) o by w 70% sprawę no cóż my za Wisłą dziki wschód

 10. Do wszystkich „medrców” procedur. Nie wiem jakim cudem naliczyliscie 30ratownikow. Chyba z Pogotowiem i policja. Skoro jestescie takim ifachowcami od ratowania ludzkiego zycia to proponuje wstapic w szeregi PSP czy OSP i przekonacie sie po co tylu „chlopa”. Jak zwykle najwiecej do powiedzenia maja Ci ktorzy muchy by nie urayltowali plywajacej w ich talerzu z zupa. Tak wam szkoda tych 15zl /h dla ratownika z OSP. wstap i przekonaj sie jakie to lekkiw pieniadze i ile tego jest.

Z kraju