Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie pod Lubartowem. Jedna osoba nie żyje AKTUALIZACJA

Do kolejnego poważnego wypadku doszło po południu pod Lubartowem. Czołowo zderzyły się dwa auta.

Do wypadku doszło po godzinie 16-tej na wysokości Woli Lisowskiej. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Kilka osób podróżujących pojazdami zostało zakleszczonych w środku. Na miejscu działają służby ratunkowe: kilka zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia oraz policja. Na miejsce poleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga krajowa nr 19 jest w miejscu wypadku częściowo nieprzejezdna. pojazdy są przepuszczane wahadłowo.

AKTUALIZACJA 17:20

W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe skoda oraz volkswagen. Jak nas poinformowano, siła zderzenia była tak duża, że skoda została poważnie zniszczona a w jej wraku uwięzione zostały dwie osoby. Strażacy za pomocą hydraulicznych narzędzi przez kilkanaście minut wycinali elementy auta by uwolnić poszkodowanych.

Z kolei kierujący volkswagenem mężczyzna został w stanie nieprzytomnym wydobyty z wnętrza pojazdu. Miał zostać przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala do Lublina, jednak od kilkudziesięciu minut trwa jego akcja reanimacyjna.

AKTUALIZACJA 17:45
Nie udało się uratować życia kierowcy volkswagena. W zderzeniu brały udział skoda felicia oraz volkswagen passat. Do zderzenia doszło najprawdopodobniej podczas manewru wyprzedzania. Droga krajowa nr 19 w Czerwonce jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje ruch na objazdy.

Od godziny 20 droga jest już przejezdna.

(fot. lublin112)
2014-01-09 16:45:08

4 komentarze

  1. wyklepie sie ?

  2. twoja buzie możemy wyklepać

  3. Odkąd zacząłem śledzić Wasz serwis zaczęła mnie przerażać ilość wypadków z naszego regionu.

  4. Mam tak samo Lorak, który z samochodów wyprzedzał ?