Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zakręcie: Na siłę chciał wysiąść. Zginął pod kołami auta

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem pod Krasnymstawem. Pod kołami samochodu zginał 43-latek.

Do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę około godziny 20 w miejscowości Zakręcie pod Krasnymstawem. Czwórka mężczyzn jechała citroenem berlingo w kierunku Zamościa. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni, po której 43-latek stwierdził, że nie zamierza dalej jechać i chce wysiąść. Gdy kierowca auta nie zatrzymywał się, mężczyzna chciał opuścić auto w czasie jazdy. Wtedy doszło pomiędzy nimi do szarpaniny.

Zakręcie: Na siłę chciał wysiąść. Zginął pod kołami auta

Kierowca widząc, że kolega nie zamierza odpuścić zatrzymał auto na poboczu, licząc, że ten wyjdzie na wewnątrz i po chwili się uspokoi. Po kilku minutach zdenerwowany mężczyzna odszedł od samochodu i został potrącony przez wymijającego stojące auto chevroleta. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe. Niestety lekarz stwierdził zgon w wyniku obrażeń jakich poszkodowany doznał po uderzeniu przez samochód.

Jak ustalili funkcjonariusze kierujący chevroletem 47-latek był trzeźwy. Przybyły na miejsce prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok ofiary. Teraz policja wyjaśnia dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

2014-01-09 13:51:58
(fot. lublin112.pl i KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Z kraju