690 680 960

Czołowe zderzenie dwóch aut pod wiaduktem. Są utrudnienia w ruchu (foto)

Spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy poruszający się trasą pomiędzy Lubartowem a Lublinem. Po zderzeniu pojazdów zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:30 pod wiaduktem kolejowym w Wandzinie w powiecie lubartowskim. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak nam przekazano, na chwilę obecną nie ma informacji, aby osoby podróżujące pojazdami odniosły poważniejsze obrażenia ciała.

Policjanci będą dopiero ustalać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Z relacji świadków wynika, iż jeden z kierowców na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas jezdni.

Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Od strony Lubartowa utworzył się spory korek. Sznur aut sięga obecnie miejscowości Trzciniec.

(fot. nadesłane – Mariusz)

7 komentarzy

  1. Przecież tam jest ograniczenie do 30 km/h , dwa zakręty po 90 *- wnioski same się nasuwają -„wyniosło” go .

  2. Króla lub królową prostej zaskoczył ostry łuk. Ciekawe czy teraz będą ciągać projektanta drogi, za to że zrobił takie pułapki na „mistrzów kierownicy”.

  3. „jeden z kierowców ” …to nie był zaden kierowca ,tylko typowy posiadacz prawa jazdy nie używajacy mózgu ,bo zakręt widoczny i oznakowany z daleka poziomo i pinowo,także popełnic tam bład może tylko calkowity ignorant i bezmuzg

  4. Następny męczennik motoryzacji ,który padł ofiarą wrednych projektantów dróg …kto to widział żeby robić na drogach jakieś zakręty łuki ,zaskakujace tych „biedaczków ” w swoich wypasionych furach

  5. A to nie było tak, ze ktoś kupił se SUVa i myśłał ze takie auto tak samo pokonuje zakręty jak normalne ?

  6. Znak stop postawić, dwa lustra i czerwone pasy wysmarować i będzie git. Łajza będzie zawsze łajzą, nie można obniżać wymagań do poziomu łajzy, wystarczy do średniej.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas