Apel do świadków wypadku nad Jeziorem Firlej. Poszkodowana piesza trafiła do szpitala

Na prośbę naszego Czytelnika publikujemy apel do świadków dzisiejszego wypadku nad Jeziorem Firlej. Kierujący trójkołowcem potrącił pieszą i odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta doznała poważnych obrażeń nogi.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14:40 nad Jeziorem Firlej w powiecie lubartowskim, w okolicy GOSIRU, pomiędzy jednym a drugim molo.

Mężczyzna kierujący trójkołowcem, jadący wraz z dzieckiem, wjechał w kobietę znajdującą się na ciągu dla pieszych. W wyniku wypadku piesza doznała poważnych obrażeń nogi. Kierujący pojazdem odjechał z miejsca zdarzenia.

Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala. Policjanci cały czas prowadzą w tej sprawie czynności. Trwa ustalanie, kto kierował trójkołowcem i dlaczego odjechał.

Osoby, które widziały wypadek proszone są o kontakt z lubartowską policją.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

9 komentarzy

  1. Moje doświadczenie z pętli dookoła tego jeziora jest takie, że piesi chodzą tam zarówno po ciągu pieszym, jak i rowerowym. A te trójkołowce to nieporozumienie, bo nie da się nimi wyminąć na ciągu rowerowym.

  2. Też zdarzyło mi się spacerować czy biegać dookoła jeziora. Te trójkołowce to jest jeden wielki dramat. Jeżdżą tym dzieci, które nie panują nad tym sprzętem. Widziałem też kierujących z puszeczką złocistego trunku. Policji ani razu… Taki wypadek był niestety kwestia czasu. Ale zgodzę się z tym, że piesi łażą ścieżka rowerową, zresztą to nie tylko tam, w Lublinie jest podobnie. Zdrowia dla poszkodowanej.

  3. hehe kapusia szukają do czego są psy za co kasę biorą 4lterki do roboty a nie na gotowe

  4. Trójkołowiec to nic, ja wczoraj widziałem tam skuter elektryczny zarejestrowany tylko czekać na psychola z samochodem elektrycznym.

  5. A zaraz a czemu nie ma w ludziach takiego myslenia,pusta droga czy ścieżka rowerowa,to jadę szybciej,a jak mam tłum na chodniku czy
    zachowują ścieżce rowerowej to jadę wolniej ,ostrożniej i slalomem,a to się ludzie zachowują jak święte krowy-moj chodnik,czy moja ścieżka rowerowa,więc robię co chcę,bo mam wyłączność na poruszanie się i pierwszeństwo

  6. Że też znany kierowca trójkołowca jeszcze się nie wypowiedział…

  7. Jestem tam bardzo często. To co się musiało w końcu stać 🙁 zero kontroli. Po promenadzie jeździ się jak chce, kto chce. W ostatnią sobotę o 21 po ścieżce pędziło auto!!!!!!! O trójkołowcach prowadzonych przez dzieci, które nad tym nie panują czy ludzi pod wpływem nie wspomnę 🙁

  8. A o grasującym zboczeńcu w Lublinie to już nie pisaliście. Redakcja za dyche

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!