Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie bmw z seatem. Nie żyje 28-letni mężczyzna

Tragicznie w skutkach zakończyło się zderzenie dwóch aut na lokalnej drodze w gminie Tuczna. Zginął kierowca jednego z pojazdów, drugi trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 20:30 w miejscowości Wiski w gminie Tuczna w powiecie bialskim. Na drodze powiatowej 1078 Łomazy – Tuczna zderzyły się dwa samochody osobowe: bmw i seat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zastępy ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący bmw 28-letni mieszkaniec gminy Piszczac na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z jadącym z naprzeciwka seatem. W wyniku zderzenia seat przewrócił się na bok.

Zanim na miejsce dotarli ratownicy, pierwszej pomocy poszkodowanym starały się udzielić przypadkowe osoby. Nie mogły one dostać się do kierowcy bmw, który został uwięziony we wraku pojazdu. Uwolnili go dopiero strażacy, którzy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w wyniku ciężkich obrażeń ciała.

Kierowca seata został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był przytomny. Podróżująca bmw pasażerka wydostała się z pojazdu o własnych siłach. Odmówiła pomocy medycznej. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Kopytnik i Bokinkę Pańską.

68-109671

(fot. Policja Biała Podlaska)
2017-07-23 23:44:49

42 komentarze

 1. Stare E39 i stara Alhambra… wygrał cięższy i siedzący wyżej.
  Info dla „Bimbera” – ta stara E39 też miała ABS, DSC i CWC (Ch. wie co jeszcze)… ale jak świat światem żaden trzyliterowy akronim jeszcze mózgu nikomu nie zastąpił.

  • Powiem tak: im więcej trzyliterówek w specyfikacji fury tym mniejsze użycie mózgu u furmana.

 2. Bieber braku pamiętaj o tym że ropa do traktorów a gaz do kuchenek ?

 3. Co z tego że to było BMW. Na pewno było wcześniej już dobrze rozbite i może nie raz. Takich BMW, w których strefa zgniotu jest tylko w tylnym wydechu jeździ bardzo dużo po naszych ulicach. Laskom nogi miękną i rozkładają się przed tym na wiejskich dyskotekach i wszystkie obszczymurki oglądają za tym bo nie wiedzą, że jest to tylko wartość złomu zanieczyszczonego.

 4. Patrzcie a Bieber na to nic. Zgasiłem j ….go buraka i jego e ileś tam . Zrozumiał że ropa tylko do traktorów

  • Dobrze kolego sama benzynka bez LPG !! Moj s600 jeździ tylko na bp98

   • Edward - prezes znanej korporacji taxi w Lublinie

    A Ja bym was wszystkich objechał moim srebrnym porsche 911 carrera S , bo właśnie wróciłem z wczasów w Chorwacji na moim jachcie !!!

Z kraju