– Czekałam od piątej rano. RMF rozdało w Lublinie tysiąc choinek

W poniedziałek w Lublinie radio RMF rozdało tysiąc „Choinek pod choinkę”. Kolejka po pachnące drzewka ustawiała się już od samego rana… od godziny 5.

Jak co roku radio RMF rozdało mieszkańcom Lublina choinki pod choinkę. Dzisiaj tysiąc drzewek powędrowało do najbardziej wytrwałych, którzy od rana czekali w pobliżu Aqua Lublin.
 


 
Pierwsze osoby, chętne na pachnące choinki, ustawiały się w kolejce już o piątej rano. O godzinie 11 rozpoczęto rozdawanie drzewek. Gościem specjalnym akcji był zespół Bracia.

Pierwsze kilkadziesiąt osób oprócz choinek otrzymało świąteczne ozdoby. Oprócz tego było wspólne kolędowanie oraz szukanie wokalnych talentów. Akcja „Choinka pod choinkę” przeprowadzana jest w 12 miastach Polski. Choinki powędrują jeszcze do Kielc i Krakowa.

2015-12-21 13:31:57
(fot. wideo lublin112.pl)

Zobacz również

47 komentarzy

 1. Trzeba być debilem aby płacić za coś co jest za darmo, widać że większość z was debile nie ma pojęcia o oszczędzaniu i zarabianiu, najlepiej wyje**ć kasę w błoto „choinkę” zamiast za darmo mieć… Takie kretyństwo to tylko w polsce.

  • A może nas stać na to by wyje**ać pieniądze w błoto? A ty nieudaczniku oszczędzaj dalej i poniżaj się walcząc o głupią choinkę. 😉

   • Walce? Ja tam nigdzie walki nie widzę nieudaczniku, udaj się do okulisty bo jesteś tak samo ślepy jak i głupi.

  • Jakby gówno za darmo rozdawali to debile też by się w kolejkę nie pchali, a ty pewnie jako pierwszy! I kto tu jest debil? A poza tym to twoi rodzice wyje….kasę w błoto zanim ciebie spłodzili ,bo zabrakło im na prezerwatywę i powstał taki łoch co to w ramach projekcji widzi u innych to czym sam jest – kretynem obrażającym innych samym tym że żyje.

   • Haha jesteś nie lepszy a nawet gorszy od niego, podpasowałeś się pod swój komentarz, jesteś kretynem obrażającym innych samych tym że żyje. ty jesteś sto razy gorszym debilem bo jeszcze obrażasz rodziców, brawo nieudaczniku polski z lubelskiej wsi.

    • Stefan z miasta wojewódzkiego

     Lubliniak odpowiedział chamowi obrażającemu innych, ale ty chyba jesteś głupszy od tego kkk skoro tego nie zauważyłeś? A może stałeś z kolegą kkk w tej same kolejce po darmową choinkę, prostaku bez godności?!

  • Ja wole kupić choinkę za 50 pln, niż stać pół dnia w kolejce po nią i stracić 200 pln co mogę w robocie zarobić. A pamiętaj że jeśli obrażasz społeczeństwo polskie obrażasz i sam siebie i swoją rodzinę, no chyba że jesteś w tym kraju obcy i czujesz się bezkarny obrażając polaków.

  • Jakim trzeba być żałosnym ćwokiem żeby warować kilka godzin w oczekiwaniu na darmochę. Tylko w Polsce motłoch tak potrafi zepsuć fajne akcje!

  • Lepiej myśleć jak zarobić więcej i wygodnie kupić drzewko w sklepie. Lepiej jest zająć się zarabianiem pieniędzy niż oszczędzaniem 😉

 2. „pogratulowac glupoty..” „Ludzie choinka kosztuje 30zł!!!” debile komentujący, dzieci cebulandi, coś wam wyjaśnię, wolę stać po choinkę skoro mogę ją mieć za DARMO a te parę groszy dołożyć do prezentu dla najbliższej osoby niż marnować kasę na drzewko które wyrzucę za 2tygodnie. Pozdro buraki.

  • Jak taką biedę cierpisz to mogę ci dać te 30 zł. Pisząc taki komentarz sam robisz z siebie buraka.

  • Ta choinka nie była za darmo – no chyba że dla nierobów. Ja za te kilka godzin pracy, zamiast stania po choinkę, zarobiłem na kilka choinek. A ty nie. I kto tu jest idiotą.

  • za 30 zł to nieźle skąpy jesteś dla rodziny

  • Czemuś biedny? Boś głupi. Lepiej pójść do pracy, a 30 zł to nie majątek…
   Albo ludzie są biedni, albo pazerni.. Chociaż wiem, że większość reprezetuje drugą frakcje

  • A stój do bólu po darmochę, tylko nie zapomnij, że w kolejce są również ludzie mniej wyrachowani i biedniejsi od ciebie. Gratuluję wychowania ćwoku…

 3. Cebulandia…

 4. Ludzie to potrafią się upodlić i stracić honor dla kilku zł ,zwykłe dziadostwo .Pewnie jaki po jednym karpiu dawali to też by tam stali po kilka godzin,wstyd i wiocha.

 5. niewiele wart jest ludzki czas, w Wigilię handlarze będą sprzedawać choinki po 10zł

 6. To jakieś wiechcie a nie choinki, wstyd do domu przynosić

  • lepsza taka niż spędzenie z tobą świąt, bo to dopiero wstyd. powodzenia w komentowaniu w wigilie bo tyle ci zostało.

 7. To trzeba mieć mózg 🙂 Więcej na paliwo czy bilety pieniędzy pójdzie niż ta choinka jest warta. W Wigilię kupię spokojnie drzewko za 15 zł na targu koło domu 🙂

 8. Te Twoje wypociny są chyba po suchym chlebie

 9. Za 20,30 zł stać od 5 rano to trzeba mieć nasrane w głowie.

 10. Ludziska dajcie sobie siana święta idą po co kłótnie z takiej błachostki, ma ktoś ochotę stać w kolejce czemu nie niech stoi a drugi ma kasiore i go stać niech kupuje ale najważniejsza jest życzliwość ludzka.Wesołych świąt dla wszystkich.

  • No Wesołych Świąt i „wogle”, ale to jest właśnie prawdziwy obraz katolickiej Polski. Ludzie szarpią się za szyje, kołnierze, ręce, żeby wyrwać sobie kawałek krzaka – tej życzliwości, o której piszesz, jakby trochę brak. Nie każdego stać na drzewko – zgoda – ale czy w duchu świąt Bożego Narodzenia jest skakanie sobie do oczu? Wg tych ludzi ewidentnie tak. Pozdrawiam wszystkich, w szczególnośći tych głęboko wierzących.

 11. Ludzie po wój Wam te choinki, przy tym nastawieniu do siebie sądzę że wybieracie się na „Czarną Mszę” nie na „Pasterkę”, na tej pierwszej obowiązują inne rekwizyty. Mimo wszystko Miłości Prawdziwej.

 12. Zalezy ile kto zarabia, jak 5 zl/h to warto stac, jak 50 – szkoda czasu. Najlepiej sobie samemu ze 100 szt. posadzic – kosztuje to grosze i rosnie nawet na piasku, pozwolenia na sciecie nie trzeba, o ile rosna na ziemi rolnej. Zamiast napisac cos przyzwoitego to wyzywacie sie od cebulakow – cala Polska.

 13. a gdzie godność i honor?

 14. poniedziałek, dzień pracujący a te łażą po zakupach i po choinke… gdzie ta bida pytam sie… zamiast pojść do roboty zarobić dniówke to wolą przestać..

 15. zmarzły dwaj braciszkowie?

 16. Bym zapomniał… w Wigilię od 4 rano zapisy na darmowego śledzika, rozdawanie od 12, ilość ograniczona, kto piewszy w kolejkę? 😀

 17. Oto cała szlachta Polska. -ski, -ska.

 18. Skoro choinka za free to i karp musi być wyłowiony metodą kłusowniczą?

 19. Mohery potrafią stać w kolejkach , tłuc się między sobą o jedną choinkę ………ale w MPK to życzą sobie wolnego miejsca siedzącego !!!

 20. Te choinki były ścięte w listopadzie więc igiełki polecą w tydzień hahaha ale za darmo ważne, że za darmo. Ja kupiłem za 50 zł choinkę, którą sprzedawca ściął przy mnie a nawet sam sobie jedną upiłowałem. Powodzenia sknerusy i nie zapomnijcie kupić w tesco schabu po 10 zł/kg gwarantuję, że jest 1 gatunku

 21. RMF- Niemieckie radio, ogłupiające polaków, co widać na przykładzie tej akcji. Dlaczego u siebie nie przeprowadzają takiej akcji?? Odpowiedzcie sobie sami…

 22. Choineczka za free żaden wstyd……..

 23. niestety takie mamy „społeczeństwo” – na drodze ci sami … – zablokują skrzyżowanie i nie wpuszczą z bocznej drogi – – tak samo przed kasą np. w pasikoniku

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7364zł -0.66%
  • GBP 4.9793zł -0.89%
  • EUR 4.4779zł -0.14%
  • CHF 4.1364zł -0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach