Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Coraz bliżej do Lubelskiego Biegu Nieustraszonych. Zapowiada się mnóstwo wrażeń sportowych

W ostatni weekend września w Lublinie odbędzie się wyjątkowa impreza biegowa. Przeznaczona jest ona dla wszystkich miłośników zarówno biegania jak też sportów ekstremalnych. Warto wcześniej się zapisać, gdyż limit uczestników wynosi zaledwie 150 osób.

W niedzielę 29 września odbędzie się Lubelski Bieg Nieustraszonych, tym razem pod hasłem „Nowe Rozdanie”. Jest to kolejna edycja tej niekonwencjonalnej imprezy biegowej, przeznaczonej dla wszystkich miłośników biegania i sportów ekstremalnych. Swoich sił w tym wydarzeniu może spróbować każdy, kto ukończył co najmniej 18 lat. Górna granice nie jest określona, wszystko zależy od sprawności i chęci samego zawodnika.

Co ważne, w biegu mogą brać udział nie tylko profesjonaliści, lecz również amatorzy, którzy nie boją się wyzwań i mają chęć spróbować czegoś innego, niż zwykły bieg bez żadnych utrudnień. W tym roku pojawi się zupełnie nowa formuła wydarzenia. Wyścig podzielony został na dwa etapy: serię eliminacyjną i serię finałową. Podczas eliminacji uczestnicy będą musieli pokonać dystans ok. 4 km trasy z najróżniejszymi przeszkodami. Uzyskany czas zweryfikuje, kto zostanie przydzielony do danej fali w serii finałowej – pozwoli to na bardziej wyrównaną walkę w serii finałowej. Drugi etap będzie miał ok. 2 km. Łącznie na uczestników czeka, aż 6 km ekstremalnej trasy.

Udział w Lubelskim Biegu Nieustraszonych to gwarancja niesamowitej przygody. Dlatego też warto pomyśleć o wcześniejszych zapisach, gdyż limit uczestników wynosi zaledwie 150 osób. Start pierwszej fali eliminacyjnej przewidziany jest o godzinie 10:00. Organizatorami imprezy są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie oraz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego przy współpracy z 2 Lubelską Brygadą Obrony Terytorialnej. Na wydarzeniu na Facebooku: Lubelski Bieg Nieustraszonych – Nowe Rozdanie, organizatorzy będą umieszczać szczegółowe informacje związane z biegiem. Jest tam również odnośnik do zapisów.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Coraz bliżej do Lubelskiego Biegu Nieustraszonych. Zapowiada się mnóstwo wrażeń sportowych

(fot. materiały organizatora)

Jeden komentarz

  1. Polska pod krzyżem. Lubelskie na kolanach haha

Z kraju