Cofał ciągnikiem rolniczym na posesji, śmiertelnie potrącił żonę

Wczoraj na jednej z posesji na terenie powiatu tomaszowskiego doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje kobieta potrącona przez ciągnik rolniczy, którym kierował jej mąż.

Wczoraj przed godziną 16 na terenie jednej z posesji w gminie Tyszowce w powiecie tomaszowskim doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Z ustaleń policjantów wynika, że 82-letni mieszkaniec Tyszowiec, na swojej posesji cofał ciągnikiem rolniczym. Podczas tego manewru, nie zauważył znajdującej się za pojazdem 72-letniej żony, w wyniku czego najechał na nią.

Pomimo prowadzonej reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń, 72-latka poniosła śmierć na miejscu. Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

13 komentarzy

 1. Kobieta miała prawo tam stać?

 2. Przychodzi taki wiek, kiedy warto siąść z rówieśnikami na ławeczce pod sklepem, popić słabego piwka, pośmiać się z kolorowych włosów i kolczyków w pępku i powspominania że kiedyś to dopiero było. 82 lata to już jest czas odpoczynku, a nie ciężkiej pracy.

 3. Tylko 82 lata i już wdowiec! Może jeszcze kogoś znajdzie ¡

 4. A tymczasem, nieopodal, obok remizy, dwóch pijaczków pokłóciło się o kasę, bo zabrakło im 50gr. do pryty. Dlaczego to nie oni będą odpowiadać za to, że traktorzysta rozjechał kobietę?

 5. Jakby ktoś nie wiedział dlaczego OC na traktor, czy na samochód jest większe, czy nawet obowiązkowe względem hulajnogi, czy roweru.

 6. Droga Redakcjo. Gdzie w tym zdarzeniu macie dwa nieszczęśliwe wypadki?

  • Pisaliśmy dwa w jednym, ale nie poprawiliśmy. Będzie jeszcze jedno zdarzenie z powiatu tomaszowskiego. Już skorygowane.
   Pozdrawiamy

 7. Babcia nie ogarniała rzeczywistości czy ślepa i glucha? Całe życie spędziła gospodarstwie i tak zginąć?

  • Babcia mogła być ślepa i głucha. Za to niewątpliwie kierujący pojazdem silnikowym na pewno nie powinien nim kierować jeżeli z w/w zmysłami było już słabo.
   Niedołężna kobieta nie ma prawa chodzić sobie po podwórku?

 8. Strasznie duży ciągnik ,bardzo słaba widoczność, siedząc za kierownicą : błotniki,maska,koła strasznie ograniczają widoczność, widać tylko kogoś z daleka,a jak kobieta podeszła z tyłu mógł jej nie zauważyć,trzeba okropnie uważać kierując i przebywając obok tak dużego ciągnika Szkoda ludzi.Tragedia

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi