690 680 960

Citroen po zderzeniu uderzył w drzewo i przewrócił się

W czwartek po południu w Parczewie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca, który je spowodował, stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na ul. 11 Listopada w Parczewie. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu pojazdu dostawczego z autem osobowym.

Na miejscu mundurowi ustalili, że kierujący dostawczym pojazdem marki Citroen, jadąc w stronę Wisznic nie zachował należytej ostrożności oraz odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył osobowego auta, również marki Citroen. Siła uderzenia była na tyle duża, że osobówkę wyrzuciło z jezdni. Auto uderzyło w przydrożne drzewo po czym wpadło do rowu przewracając się.

Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona kierującą osobówką. Kobieta pozostała w szpitalu na obserwacji. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący byli trzeźwi.

31-letni kierowca dostawczego citroena, który spowodował zagrożenia w ruchu drogowym stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Sprawa natomiast będzie miała swój finał w sądzie.

(fot. Policja Parczew)

2 komentarze

  1. Lala pewnie chciała skręcić w lewo a ten gapa zapalił jej w tył i pofrunęła. Pewnie esemesik był w robo

  2. Następny jasnowidz…
    Dwa francuskie szroty same wyeliminowały się z drogi.
    BRAWO ON !!!

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas