Bezpieczna rozrywka w LaserCity. Mamy dla Was vouchery! (wideo, zdjęcia)

W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce na początku stycznia br. weszło w życie nowe rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, które zakłada że każdy właściciel obiektu, w którym prowadzona jest działalność o charakterze rozrywkowym, polegająca na organizowaniu gier lub zabaw, w trakcie których ich uczestnicy uwalniają się z zamkniętej przestrzeni lub w inny sposób ograniczona jest możliwość przemieszczania się tych uczestników będzie musiał w nim przeprowadzić próbną ewakuację raz na dwa lata.

We wtorek 5 marca 2019 r. przy ul. Bursaki 6D, w którym znajduje się LaserCity odbyła się próbna ewakuacja. Została przeprowadzona według najnowszych wytycznych MSWiA. Według obecnych podczas ćwiczeń osób ewakuacja w budynku przebiegła bez żadnych zastrzeżeń, a ewakuowane osoby wyszły w czasie kilkudziesięciu sekund. Obiekt został sprawdzony pod kątem zabezpieczenia przeciwpożarowego i możliwości szybkiej ewakuacji uczestników zabawy z zamkniętych pokoi, jak też osób przebywających na arenie LaserCity. Zapewniamy, że u nas możecie bezpiecznie spędzić czas – mówi właściciel LaserCity.

LaserCity to pierwsze na Lubelszczyźnie Laserowe Centrum Rozrywki. Jest to wyjątkowe miejsce w Lublinie, w którym można aktywnie spędzić czas. Oferuje rozgrywki w laserowy paintball, podczas której uczestnik wyposażony w laserową broń wciela się w bohatera gier komputerowych. LaserCity oferuje również tradycyjny paintball w centrum miasta, Rozszerzony Escape Room oraz strzelnice ASG. Film prezentujący atrakcje:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie lasercity.pl i odwiedzenia lokalu na ul. Bursaki 6D

Naszych Czytelników zapraszamy do zabawy, w której będzie można zdobyć jeden z pięciu voucherów na laserowy paintball, każdy o wartości 100 zł. Co zrobić, aby go otrzymać? W komentarzu na naszym profilu na Facebooku, pod postem o Laser City, należy umieścić odpowiedź na pytanie: Czym różni się tradycyjny paintball od laserowego? 15 marca, czyli równo za tydzień, spośród wszystkich wpisów wybierzemy pięć, a ich autorzy otrzymają vouchery.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą