Ciężki poranek na drogach powiatu kraśnickiego

W środę w regionie miejscami spadło kilka centymetrów śniegu. W powiecie kraśnickim doszło do kilku groźnie wyglądających zdarzeń drogowych.

Padający od środowego poranka śnieg sprawiał, że na drogach m.in. powiatu kraśnickiego zrobiło się biało. Nasi czytelnicy pisali o trudnych warunkach do jazdy panujących na drodze krajowej nr 19 i 74. Gorzej zaś było na drogach wojewódzkich i na niektórych odcinkach dróg lokalnych.

Przed południem na drodze krajowej nr 74 w Spławach kierujący pojazdem marki Mercedes zjechał do przydrożnego rowu. Podobnie na drodze wojewódzkiej nr 855 w Trzydniku kierująca autem marki Honda straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do przydrożnego rowu.

Z kolei w miejscowości Bęczyn pod Urzędowem doszło do kolizji dwóch pojazdów. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

2018-03-28 18:02:31
(fot. Auto Hol Kraśnik, lublin112.pl)

4 komentarze

 1. Bo LKR to stan umysłu

 2. ojojoj ..spadło parę cm śniegu i .armagedon … „kierowcy ” od siedmiu bolesci w swych wypasionych brykach ,nie znają podstawowych praw fizyki ….do szkoły nieuki ,a nie za kierownice …tam dowiecie się na lekcjach fizyki że śnieg jest sliski

  • Prawda to…dawniej samochody nie miały ABS, wspomagania kierownicy, zimowych opon i innych udogodnień ( lub co dla niektórych udogodnień powodujących odmóżdżenie)…zimy były zimami z kilkunastocentymetrową warstwą śniegu i mrozem i żaden kierowca nie robił halo , że zimą pada śnieg. Teraz raptem poprószyło i dramat na drodze. Proponuję wszystkim marudzącym wykupić kilka jazd dodatkowych lub wyprowadzić się do kraju gdzie zim nie uświadczy i będzie bezpieczniej dla wszysstkich. Jestem kobietą – kierowcą i aż żal czasem patrzeć jak dorosły facet niemalże płacze bo hu hu ha zima zła

 3. ale kierowcy… część na pewno nie powinna mieć aut i jeździć

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online