Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówką wjechał w budynek. Zobacz nagranie (wideo, zdjęcia)

Wczoraj we Frampolu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w ogrodzenie i budynek lokalu gastronomicznego.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 14 we Frampolu w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w budynek lokalu gastronomicznego uderzyła ciężarówka.

Na miejscu okazało się, że pojazd wjechał w ogrodzenie i ogródek piwny znajdujący się przy lokalu i zatrzymał się na ścianie budynku. Na szczęście kilka minut przed zdarzeniem goście opuścili restaurację, a pracownica wyszła na zaplecze. Nikt również w tym momencie nie przejeżdżał samochodem, a na chodniku nie było pieszych. Strażacy spod gruzów wyciągnęli małego kota, na szczęście zwierzę nie ucierpiało w zdarzeniu.

Policjanci ustalili, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez 38-letniego kierowcę. Mężczyzna był trzeźwy i nie odniósł obrażeń.

 


 

(fot. wideo Policja Biłgoraj, nadesłane Damian – dziękujemy!)

12 komentarzy

  1. Stracił panowanie? Kur*a jego mać. Zabrać prawko dożywotnio.

  2. jak by jechał 40/h to by nie było takich zniszczeń. Walą tymi tirami przez miasto jak autostradą

  3. Pewnie dowiedział się ż lubelskie to ”no-go” zone

  4. Ale miał ssanie. Chciał zaparkować za bufetem. Hihi

  5. DZIADOWSKA DROGA MAJĄCA MIANO DK 74 HE HE. W DODATKU TERAZ OBJAZDY PRZEZ PIPIDÓWY POLSKI C! Oto są skutki. Winna jest infrastruktura w tej dziadowskiej części Kraju.

  6. No nieźle posprzątał stoliki na koniec sezonu.

  7. nowy lub wynajęty deweloper

  8. i se postaw restaurację na środku skrzyżowania

  9. Pryndzyj się nie dało?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo