Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka przewróciła się po zderzeniu z samochodem osobowym. Droga będzie długo zablokowana (zdjęcia)

Po groźnym wypadku całkowicie zablokowana jest trasa Kraśnik – Annopol. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Utrudnienia potrwają wiele godzin.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 16:50 w miejscowości Liśnik Duży w powiecie kraśnickim. Na drodze krajowej nr 74 Kraśnik – Annopol zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą gminną prowadzącą do miejscowości Suchodoły. W wypadku brały udział osobowy volkswagen i ciężarowy DAF. Ciężarówka przewróciła się na bok, na jezdnię wysypał się przewożony ładunek w postaci tłucznia.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, kierowca ciężarówki trafił do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Działania prowadzą też strażacy. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają wiele godzin. Trwa wyznaczanie objazdów.

(fot. Auto Hol Kraśnik, nadesłane, nadesłane – Alex, Mateusz)

10 komentarzy

 1. Z jaką prędkością ten wariat z osobówki musiał jechać, żeby zestaw wyładowany tłuczniem przewrócić?!

 2. Policjanci powinni zabezpieczać miejsce wypadku w… bezpiecznym miejscu, a nie stanęli na środku drogi i czekają aż zamyślony, oślepiony słońcem kierowca w nich wjedzie. Ktoś np. będzie wiózł babcię do szpitala na sygnale i nie zauważy przeszkody na drodze. Mam rację? Winna będzie policja, bo nieprawidłowo zabezpiecza miejsce zdarzenia.
  Ile to się człowiek nauczy, gdy pozna punkt widzenia innych osób.

  • tak, a jakby na drodze było dziecko to też byś je przejechał bo go nie zauważyłeś? Masz jechać z taką prędkością aby dostrzec przeszkodę i wyhamować przed nią a nie z prędkością dozwoloną na danym odcinku drogi!

   • Dziecko na środku ulicy nie ma prawa się znajdować-wtedy odpowiadają rodzice,nie kierowca jadący z dozwoloną prędkością.
    Z twoim tokiem rozumowania ograniczyć wszędzie prędkość do maks.30km/h bo jakiś imbecyl nie przestrzega przepisów i trzeba na imbecyla uważać.

 3. A jak musiał zpie22ać tą ciężarówką żeby ją tak wypier22lić

 4. Wczoraj trochę dalej też wywaliła się patelnia tylko na pole.

 5. Ma czarne pasy na masce to musi szybki jest. Normalnie petarda!

 6. Jak nie ma mlody kierowca doswiadzczenia to tak wychodzi jeszcze nie jedną ciężarówkę przewroci a co najgorsze kogoś