Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka przebiła bariery na moście, wpadła do kanału. Trwa akcja służb ratunkowych (foto)

Ciągnik siodłowy z naczepą wpadł w poślizg na moście. Pojazd przebił bariery po czym spadł do przepływającego poniżej kanału. Obecnie trwają działania służb ratunkowych.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 20 w miejscowości Nowy Orzechów w powiecie parczewskim. Na drodze wojewódzkiej nr 820 Łęczna – Sosnowica samochód ciężarowy wpadł do kanału. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą poruszał się w kierunku Sosnowicy. Na oblodzonej jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zestaw wpadł w poślizg, uderzył w bariery na moście a następnie spadł do kanału Wieprz – Krzna i przewrócił się na bok.

Obecnie trwa akcja ratunkowa. Na razie nie ma jeszcze informacji o osobach poszkodowanych. Droga jest całkowicie zablokowana.

17 komentarzy

 1. Mają płacone od kursu, lub masy dostarczonego towaru. Nic nowego. Oni są chyba w pewnej sieci komórkowej, której hasło brzmiało „ograniczenia i zakazy nie obowiązują mnie”.
  A już droga Annopol-Kraśnik to dopiero patologia i bandytyzm.

 2. Tam w tytule jest napisane że pod tym mostem nie przepływa woda tylko kanał ?
  a moze to przez kanał pod mostem płynie woda ? …
  No nie ważne, jakby gwiazdor za patelnią nie szarżował to by tam nie wylądował ?

 3. Pewnie samochód jednego z parczewskich biznesu transportu. Kasa szybko bo kasa. Zapierdzielaja przez wsie tylko świst idzie, dla nich ograniczenia prędkości nie ma.

 4. Ciebie albo mnie złapią i mandat z punktami wlepią bo jechaliśmy 62km/h przez wieś osobówką. Nie widziałem żeby w Orzechowie jednym albo drugim trzymała policja ,,patelnie,,

 5. Ciężarówka przebiła bariery na moście, wpadła do kanału.
  Podoba mi się takie konkretne działanie, a nie jakieś tam, lekkie przyklejenie się do drzewa, czy pójście pod prąd na czołówkę

Dodaj komentarz

Z kraju