Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na trasie Piaski – Krasnystaw. Jeden pas zablokowany (zdjęcia)

W środę rano na drodze krajowej nr 17 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. W rejonie kolizji mogą nadal występować utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 5.30 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Kolonia-Siedliszczki, na trasie Piaski-Krasnystaw. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych i jednego pojazdu dostawczego.

W wyniku zdarzenia zablokowany został jeden pas ruchu, co spowodowało utrudnienia w przemieszczaniu się na tej trasie. Na szczęście w wyniku kolizji nikt poważnie nie ucierpiał.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Obecnie utrudnienia z przejazdem powoli się kończą.

Zderzenie pojazdów na trasie Piaski – Krasnystaw. Jeden pas zablokowany (zdjęcia)

fot. nadesłane Andrzej

16 komentarzy

 1. Nie dostawczy tylko banderowski bus leżał w rowie. Nie 3 pojazdy a 2. Osobówka i oczywiście UA, który wykonywał piruety na lodzie, bo trasa Piaski-Fajsławice to bylo lodowisko. Jechałem do zamościa i ani jednej piaskarki, ani nie było posypane.

  • To, co Pan widział z okna to jedno, to co służby ustaliły to drugie…

   • Racja. Chłopak który robił na stacji kolejowej zdjęcia bo jest fanem lokomotyw i zbiera zdjecia różnych typów, a służby ustaliły że jest rosyjskim szpiegiem.

   • Ale to prawda co kolega wyżej napisał redakcjo jechałem do pracy i w rowie leżał ciemny Bus ( nie wiem na jakich tablicach bo tam było śmiertelnie ślisko, że pan od cholownika i policja nie chodziła a ślizgała się) leżał w rowie w kierunku krasnegostawu i do niego duży cholownik przyjechał, do tego był ten pojazd na cholu co na zdjęciu z uszkodzonym zderzakiem oraz jeszcze jeden w rowie w kierunku Lublina wszystko na odcinku max 50metrow.

 2. Mleko nie dojedzie do Lublina kościołowi zdechną z głodu.

 3. Milijardy ton soli, pługów tysiące a wyszło jak zwykle, np. Lublin ul. JP II od mazdy do selgrosa bielutka do 7 a co?

  • Miliardy to w styczniu dostaniemy z UE z KPO, jak odszczekacie te uchwały anty LGBT of course..

   • Odszczekamy jak w styczniu na ulicę wyjdzie 120 płci w ramach uchwały LGBT i w końcu zobaczymy na własne oczy co to jest i gdzie oni żyją.

   • Ciemny lewacki kołtunie te pieniądze to pożyczka kula u nogi dla Polski.

    • A to dlatego PiS też obiecywał że załatwi te pieniądze.

    • Zawszona wschodnia cebulo, wam rozdać siekiery to sami się wyrombiecie. Każda gmina która przyjęła tą rasistowską uchwałę zostanie wstrzymana finansowana z budżetu Państwa Polskiego. Będziecie się utrzymywać wtedy z własnych zakładów pracy, a granice gminy będą otoczone płotem z kamerami i tabliczki będą ustawione z napisami. Tam egzystuje ”dzicz i wścieklizna i kościoły” zostaniecie taką ”Gazą Europy”. Materiały najpilniejszej potrzeby będą do was z katapulty przerzucane, tylko zwierząt szkoda.

 4. Zima zaskoczyła drogowców jak co roku.

 5. Pan grabarz (dyplomowany)

  Na nieszczęście w wyniku kolizji nikt poważnie nie ucierpiał.
  A mogło być tak pięęęknieeee….

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo