W ciężarówce pękła opona, zginęły trzy osoby. Tragiczny wypadek na trasie Chełm – Krasnystaw

Trzy osoby zginęły w porannym zderzeniu samochodu ciężarowego i dwóch osobowych. Droga wojewódzka nr 812 jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartek o godzinie 7:47 w miejscowości Adamów w gminie Rejowiec. Na drodze wojewódzkiej nr 812 Chełm – Krasnystaw zderzyły się trzy samochody: ciężarowy i dwa osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy chełmskiej komendy wskazują, iż w samochodzie ciężarowym podczas jazdy pękła opona. W wyniku tego kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, tam zderzyło się z jadącym z naprzeciwka daewoo lanosem i volkswagenem passatem.

W zdarzeniu zginęły trzy osoby podróżujące samochodami osobowymi: jedna osoba z daewoo i dwie osoby z volkswagena. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają i wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Trasa jest całkowicie zablokowana, utrudnienia mogą potrwać do południa.

68-103393

2017-04-13 09:16:24
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

74 komentarze

 1. widać po zdjęciu, że energia była „spora” auto złożyło do tylnej osi, a taki stary passat z pasłotka nie jest zrobiony

 2. Czytam wszystkie komentarze i co niektóre są tak bezmyślne,że żal mi tych osób. Kierowca ciężarówki w takiej sytuacji jest bezradny a w jego psychice dzieje się spustoszenie. Dla rodzin wyrazy współczucia i szczere kondolencje.

  • I tu pierwszy który z sensem gada. Fizyki nie oszukasz. Wypadki były są i będą dopóki auta po drogach jeżdżą. Stało sie jak sie stało. Czasu nie wróci jedni zginęli a drugi będzie musial zyc z tym aż do śmierci…

 3. TO więc kto odpowie za śmierć 3 osób? Może nikt?

  • Kolego odpowie!!!oczywiście,że kierowca który do końca walczył z gratem żeby go za wszelką cenę utrzymać na swoim pasie i który do końca życia nie będzie mógł sobie wybaczyć że stało się to co stało!!!Chyba większej kary nie ma,bo nikt normalny tego by nie chciał!!!

 4. Nie wierzę, że w ciężarówce ot tak z niczego pękła fabrycznie nowa opona. Albo była łysa, albo komuś się nie chciało sprawdzić ciśnienia w kołach albo ciężarówka przeładowana. Przecież większość produkowanych opon to radialki, mają oznaczone indeksy nośności i jakieś kontrole jakości też przechodzą. Durne tłumaczenie właścicielki dziad-transów.

  • a kuku mały żuku...

   Głupszy jesteś niż ustawa przewiduje. Opona to tylko opona. Zdarza sie cos takiego jak wada fabryczna… Kazda guma pęknąć może. Nie wierzysz to zapytaj starego na jakiej zasadzie powstales…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)