Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chcieli sobie poleżeć, więc ukradli leżaki nad Jeziorem Białym. Nastolatkowie byli nietrzeźwi

Włodawscy policjanci ustalili sprawców kradzieży leżaków nad Jeziorem Białym. Wkrótce 15 i 16-latek odpowiedzą za swój czyn przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

W miniony czwartek nad ranem około godziny 4:00 policjanci pełniący służbę w nad Jeziorem Białym zauważyli dwóch nieletnich, którzy nieśli leżaki z logo jednego z lokali w Okunince.

Mundurowi podeszli do młodzieńców i zapytali ich, co robią o tej porze i skąd mają leżaki. Nastolatkowie powiedzieli, że leżaki należą do nich, a oni wracają z plaży do domku, który wynajmują ze znajomymi.

Policjanci jednak nie uwierzyli w tę historię. Po chwili na miejsce zgłosił się pracownik lokalu, który potwierdził, że leżaki zostały skradzione z lokalu. Ich wartość oszacowano na kwotę 120 złotych.

Policjanci powiadomili rodziców chłopaków. Z komendy odebrał ich ojciec. W jego obecności 16-latek i 15-latek zostali zbadani na stan trzeźwości – obaj byli nietrzeźwi. W rozmowie powiedzieli policjantom, że leżaki zabrali, żeby sobie na nich poleżeć przy domku. Leżaki już wróciły pod klub, a o wybrykach młodzieńców zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

(fot. pixabay.com)

2 komentarze

  1. Ornitolog - specjalista od drobiu

    To teraz sobie poleżą na wygodniejszych leżankach

    • Tak bo za kradzież leżaków idzie się siedzieć do więzienia, otrzaśnij się i obudź z twojego wirtualnego świata

Z kraju