Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chcieli pomóc leżącemu na ziemi mężczyźnie, ten ruszył na nich z nożem. Policjanci oddali strzały

Dwóch policjantów zostało zaatakowanych nożem przez mężczyznę, któremu przyjechali pomóc. Odpierając atak jeden z funkcjonariuszy oddał strzały. Agresor również został ranny.

Wszystko wydarzyło się w czwartek po południu w Tomaszowie Lubelskim. Po godzinie 15 mieszkańcy poinformowali policję, że na ziemi, przy ul. Kościuszki leży mężczyzna. Na miejsce skierowany został patrol.

Kiedy funkcjonariusze podeszli do mężczyzny i chcieli pomóc mu wstać, ten zareagował agresją. Jak nam przekazano, w pewnym momencie wyciągnął nóż i rzucił się na funkcjonariuszy. Jeden z policjantów odpierając atak użył broni.

Po chwili na pomoc przyjechały kolejne patrole oraz zespoły ratownictwa medycznego. Ranne zostały bowiem trzy osoby. Obaj funkcjonariusze posiadają obrażenia ciała, są to rany zadane nożem w ręce i nogi. Z kolei agresor ma ranę postrzałową nogi.

Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala. Obecnie policjanci prowadzą dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie. Jak nas zapewniono, w przypadku żadnej z rannych osób nie ma zagrożenia życia. Sprawą zajęła się też prokuratura.

(fot. policja)

23 komentarze

 1. Nawet poleżeć w spokoju nie można.

 2. Kurczę, regulaminowo, w nogi. A mógł mu broń służbową przecież podbić w trakcie szarpaniny, mogła broń wystrzelić wyżej i tak strzelać już (rzecz jasna również zupełnie przypadkowo) do wyczerpania magazynka.
  Przecież ktoś, kto nie boi się zaatakować uzbrojonego policjanta nie rokuje raczej poprawy.

 3. To był uchodźca z kraju w którym toczy się straszna wojna

 4. Powinien oddać strzał ostrzegawczy w głowe

 5. Prawidłowo tylko nie powinni dać się zranić , przez dno społeczne.

 6. Nie dali odpocząć prawilnemu ziomeczkowi.

 7. ,aa,boKrzycho.paPj

  U mnie na wsi to dopiero ludzie nie dają odpocząć,bo mają takie zajęcie, że próbują non stop od wielu lat zniszczyć człowiekowi życie, który nie ma co liczyć na pomoc,bo znajomości w milicji nima

 8. atak na policjanta z nożem powinien kończyć się tak jak w Ameryce – 10 kul gdzie popadnie – agresor nie przeżył. atak na każdego obywatela z nożem w ręku powinien kończyć się tak samo – dożywocie nie w celi, a karcerze i możliwość dla ofiary bronienia się czym popadnie, jak cudem uda mu się zabić napastnika i nie zginąć, złoty medal od państwa. zacznijmy wreszcie chronić ofiary,a nie napastników.

 9. A jakiej narodowości był agresor?

  • Oczywiście Ukrainiec Ale policja nie podaje tej informacji publicznie bo wiedzą jak to się skończy ?

Z kraju