Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał ukraść słodycze. Bił ekspedientkę pięściami po głowie i dusił ją

Na początku tego tygodnia w jednym ze sklepów w Lublinie doszło do próby kradzieży. Na drodze złodziejowi stanęła ekspedientka, którą sprawca pobił. 36-letniemu mieszkańcowi Lublina grozi do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na początku tego tygodnia w jednym ze sklepów w dzielnicy LSM. Policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie kradzieży i pobiciu ekspedientki sklepu.

Na miejscu mundurowi ustalili, że do sklepu wszedł mężczyzna, który próbował ukraść słodycze. Na drodze stanęła mu jedna z ekspedientek. W pewnym momencie napastnik zagroził pobiciem. Po chwili zaczął bić ekspedientkę pięściami po głowie i dusić, przy tym żądając pieniędzy i piwa. Kobieta nie dała się jednak zastraszyć i odepchnęła sprawcę.

Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Lublina. Funkcjonariusze na miejscu wykonali oględziny i przesłuchali świadków. Jak się okazało przed przyjazdem patrolu mężczyzna groził jednemu ze świadków, a dwóch innych zaatakował naruszając nietykalność cielesną i powodując obrażenia ciała.

36-latek usłyszał zarzuty, a w trakcie przesłuchania stwierdził, że niczego nie pamięta, bo był po alkoholu oraz silnych lekach. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

  1. Gangster słodziak?

  2. Pewnie jakiś PRYWACIARZ. Bo w normalnym sklepie zadna ekspedientka by nie ryzykowala aby nie dostać w głowę! Towar itak jest ubezpieczony.

  3. Za co siedzisz? Dwa batony i lizaka. ???

  4. cukier mu spadł na podłogę

  5. Sztab adwokatów powołanych z urzędu przez sąd są w stanie go wybronić,bo kasa jest państwowa.

  6. Tatary to rozumiem, ale LSM?

  7. Zbliża się sroga zima , takich desperatów będzie coraz więcej . Zawsze to dach nad głową , ciepło i jeść dadzą .