690 680 960

Nielegalne automaty do gier zlikwidowane we Włodawie

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej wraz z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej zarekwirowali nielegalne automaty do gier hazardowych we Włodawie. Organizatorowi tego procederu grozi odpowiedzialność karna.

W minioną środę funkcjonariusze NOSG z Placówki we Włodawie oraz KAS z Białej Podlaskiej prowadzili na terenie Włodawy działania ukierunkowane na walkę z nielegalnym hazardem. W jednym z lokali, mundurowi ujawnili nielegalne automaty do gier. Gracze korzystający z urządzeń mogli wygrywać nagrody pieniężne.

Automaty o wartości około 36 tys. zł, zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie karnej skarbowej. Osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi odpowiedzialność karna: kara grzywny do 720 stawek dziennych albo kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.

Niezależnie od tego organizatorowi nielegalnych gier, ale także właścicielowi lokalu grozi kara administracyjna, sto tysięcy złotych od każdego nielegalnego automatu. Dalsze czynności procesowe w tej sprawie prowadzone są przez Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej.

(fot. NOSG)

7 komentarzy

  1. Radzę sprawdzić budę przy kiosku na ul. Lotniczej na Bronowicach. Na kafejkę raczej to nie wygląda!

  2. fajnie się w to łupało jeżeli ktoś miał umiar

  3. I te oputoszale budy w Rykach gdzie niby nic nie ma a puszczają jak znają gości którzy kupę kasy tam przepuszczaja

  4. jest i takie cudo w Krasniku , tylko dla zaufanych wstęp

  5. jak widać ruszają tylko wybranych, to znaczy tych nie płacących abonamentu 🙂

  6. kraśnik tam a na Elizówce to co byli i dalej ciągnie AKA

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas