Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał skręcić w lewo, doprowadził do zderzenia. Trzy osoby, w tym dwójka dzieci, w szpitalu (zdjęcia)

We wtorek po południu w miejscowości Majdan Górny doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Do szpitala trafiły trzy osoby, w tym dwójka dzieci. Obecnie droga w miejscu wypadku jest już przejezdna.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu w miejscowości Majdan Górny w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że zderzył się tam dwa pojazdy osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 44-letni kierujący mercedesem chcąc skręcić w lewo, na posesję, nie zauważył jadącego z naprzeciwka samochodu marki Peugeot. W konsekwencji uderzył w pojazd. Podróżująca nim 33-latka, wspólnie z dwójką dzieci, została przewieziona do szpitala.

Przez pewien czas droga w miejscu wypadku była zablokowana. Obecnie nie ma już utrudnień w ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu samochodów.

Chciał skręcić w lewo, doprowadził do zderzenia. Trzy osoby, w tym dwójka dzieci, w szpitalu (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

Autor: redakcja

7 komentarzy

  1. szofer z Merola był już tak blisko i skusił

  2. no tak jeszczee 10m i byloby git

  3. To ile babka z peugeota jechała? 200? Pińcet? Bo jak taki ślepak wymusi w identyczny sposób motocyklowi to fachowcy zza ekranu wieszczą taką prędkość.

  4. Tam takie tłuki mieszkają że nie dziwota. Inteligencja IQ poniżej 60.

  5. Minimum 30% polskich „kierofcuf” nie powinno w ogóle zapisywać się na kurs PJ.

  6. Peugeot jechał bez świateł, więc kierowca Mercy myślał, że on stoi więc skręcił.

Dodaj komentarz