Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał się umówić z niespełna 15-latką na intymne spotkanie. Wpadł w pułapkę

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który przyjechał na spotkanie z niespełna 15-latką. Zamiast niej, czekali na niego policjanci.

28 komentarzy

 1. Obyś doznał dobrego rypania w celi dziecioruchu.

 2. Wiecie jak to wygląda w praktyce ? umorzenie sprawy i koniec . Jeszcze ani jednego takiego ”pedofila” nie skazano bo tylko rozmawiał

 3. Aaron Fleischman

  Pierwsze primo. Z tego co mi wiadomo, tzw. wiek zgody wynosi w Polsce 15 lat, więc jakim cudem seks z 15-latka miałby być karalny?

  Drugie primo. Z jakiego paragrafu będzie sądzony ten mężczyzna? Od kiedy to CHĘĆ obcowania płciowego z osobą nieletnią jest karalna? Czy doszło do czynu zabronionego czy nie? Gdzie jest osoba poszkodowana? Wygląda mi to na zwykłe bezprawie i sztuczne nabijanie policyjnych statystyk.

  Trzecie primo (do wszystkich ignorantów, których na tym forum, jak zwykle, nie brakuje). Pedofilia oznacza pociąg seksualny do osób będących w wieku przed dojrzewaniem płciowym lub w jego wczesnej fazie, czyli do ok. 10 lub 11. roku życia.

  Wiek zgody w Austrii, Niemczech, Włoszech, Portugalii i kilku innych krajach europejskich wynosi 14 lat.

 4. Mam nadzieje, że komentujący w przyszłości, będą mieli córkę w wieku 14 lat, którą to ich rówieśnik wygrzmoci. Fajnie będziecie wyglądali z zięciem na spacerze z wnuczką.

  • Jak zwykle gdy brakuje rzeczowych argumentów to musi się pojawić emocjonalny bełkot w stylu: ”a gdyby to była twoja córka”. A Ty pewnie w tym wieku to tylko nauka, dobranocka, paciorek i spać, co? Zapomniał wół jak cielęciem był – tyle Ci powiem.
   I nie wiem skąd to dziwne przekonanie, że gdy młody chłopak sobie zaliczy to wszystko ok, ale gdy sprawa dotyczy dziewczyny to na pewno dzieje jej się krzywda, została wykorzystana i pewnie jeszcze będzie miała uraz do końca życia. Śmieszą mnie te podwójne standardy. Pozdrowienia dla myślących.

   • Podwójne standardy prezentuje napalona gimbaza powyżej. Wystarczy aby w tekście pojawił się śniady obywatel z południa a nastąpiła by zmiana o 180 stopni w ocenie. Zmienisz zdanie gdy sprawa będzie dotyczyła twojej smarkatej córki lub wnuczki. Chyba , że jako gejowi ojcostwo ci nie grozi. Chcesz rzeczowy argument? Proszę bardzo, różnica wieku 20 lat. Dlaczego wybrał młodszą od siebie a nie starszą 56 latkę? Ta sama różnica wieku. Najgorzej jak facet myśli fiutem, bo pod deklem nie wszystko w porządku.

    • śniady obywatel z południa

     No cóż, są gusta i guściki jak widać. Jedni lubią dużo młodsze, inni dużo starsze, a jeszcze inni puszyste albo rude i piegate. To, że coś nie mieści się w Twojej skali ”normalności” nie oznacza, że trzeba robić z kogoś przestępce i zamykać do więzienia nie wiadomo za co, tym bardziej jeśli nikt nie czuje się pokrzywdzony. Gdyby wszystkim podobało się to samo, świat byłby nudny i ujowy. Jak ktoś słucha innej muzyki niż Ty, albo inaczej się ubiera to też byś powiedział, że ma zboczony gust i posadził go w puszcze albo wysłał na leczenie? Domyślam się, że pewnie nie, więc dlaczego wpieprzasz się do tego, kto z kim chodzi na randki? Jeśli wszystko odbywa się dobrowolnie to myślę, że takich obrońców moralności jak Ty nie powinno to interesować, zajmij się lepiej sobą. I nie pisz, że nastolatki są za młode aby same decydować bla bla bla… Jak platfusom z PO wyszło, że mają duże poparcie wśród młodzieży to chcieli obniżać wiek wyborczy do 16 lat, bo niby młodzież w tym wieku już wystarczająco dojrzała, ale żeby decydować o swoich czterech literach to nie bo hurr.. durr.. to jeszcze dzieci. A poza tym seks to taka zabawa, nic więcej…

 5. Porażką demokracji i pluralizmu jest to, że prawo głosu ma każdy. Nawet najgorszy kretyn. Gdy czytam komentarze krytykujące postawę tej kobiety i broniące tego pedofila to mi ręce opadają. Polemika z nimi jest z góry skazana na porażkę. Ich wrażliwość i empatia jest na poziomie gruntu. Ich nic nie przekona. Oczywiście gdyby taki gwałt odbył by się na ich siostrach lub córkach to wtedy by krzyczeli najgłośniej z tłumu.

 6. Pokażcie morde tego pedofila

 7. Seks z 15 latka jest w pelni legalny. Kompromitacja w nieznajomosci prawa dziennikarzy.
  Z 14 latka jest nielegalny, ale z 15 legalny bałwany!!
  Nie kompromitujcie sie takimi wpisami!

  • Przed komentarzem dobrze jest się wczytać w tekst. Niespełna 15-lat, czyli mogła mieć 2 tygodnie do swoich 15 urodzin, czyli miała lat 14.
   I jeszcze jedna uwaga – czy ktoś szanownego Czytelnika obraża? Nie! Więc oczekujemy tego samego.
   Pozdrawiamy.

   • Szanowna Redakcjo. No rzeczywiście, 2 tygodnie w tą czy we w tą czynią z kogoś groźnego przestępce. Właśnie z tego powodu ta prowokacja jest tak bardzo żałosna, a ta kretynka którą ją zrobiła sama powinna za to odpowiedzieć. Jak to mówią – nadgorliwość gorsza od faszyzmu, widać to na przykładzie tej głupiej pipy która tak bardzo chciała się wykazać, chociaż nie miała czym. To tak jak z jazdą po alko – 0.2 promila wszystko spoko, ale już 0.3 to potencjalny morderca za kółkiem. Nabijanie statystyk i nic więcej, tym bardziej, że oba tematy teraz na topie. Tak to jest gdy zamiast mózgu w życiu kieruje się tylko sztywnymi regulacjami z kodeksu karnego.

    A poza tym kto powiedział, że chcieli od razu skonsumować związek. Przecież najpierw wypada kupić kwiaty, zapoznać się, zaprosić do kina, a to jak wiadomo trochę trwa. Spokojnie by sobie zleciały te dwa (jakże nielegalne) tygodnie. Kto to słyszał żeby na pierwszej randce iść łóżka:)

 8. A na rozdmuchaniu tematu to mu nie zależało …

 9. Cieszę się, że redakcja 112 publikuje komentarze z którymi się nie zgadza. Brawo, że nie stosujecie cenzury tak bliskiej obecnie rządzącej ekipie. Temat wykorzystywania nastolatek jest mocno dyskusyjny. Bo raz, że do żadnych czynów nie doszło – zaistniała tylko prowokacja ze strony osoby która ewidentnie ma jakiś problem ze sobą. Jak ktoś dorosły może w sieci udawać dziecko? Podnieca to taką osobę? Może powinno się wobec tej osoby zastosować obowiązkowe badania psychiatryczne. Podsumuję to tylko bałwochwalczym uwielbieniem wobec niejakiego pedofila Polańskiego – za którym opowiedziało się państwo polskie (nie moje). Ów Polański nie ograniczył swojej działalności do wymiany opowieści co mógłby zrobić z dzieckiem – lecz perfidnie wykorzystał dziewczynkę która myślała, że stanęła przed szansą na zrobienie kariery modelki – gdyby ktoś nie miał świadomości to rzeczony romek pozwolił sobie wykorzystać rzeczoną dziewczynkę oralnie. Słysząc głosy wszelakich obrońców rzeczonego romka – którzy głosili jak wiele zrobił żeby sławić Polskę – przychodziło mi do głowy dokładnie to co ktoś już napisał, Powinniście mu udostępnić swoje nastoletnie córki – wszak to „wielki” reżyser i człowiek. Jego czyny uznaję za odrażające. Niemalże tak samo jak czyny prowokatorów w stylu opisanej pani. To, że człowiek chciał coś zrobić z rzekomą nastolatką nie jest moim zdaniem dowodem na popełnienie takiego czynu. I mam nadzieję, że tak będą orzekaly sądy.

 10. 15latka to juz kobieta to zadna pedofilia