Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał ominąć drogową kontrolę, najechał na policjanta i się przewrócił

Wczoraj po południu biłgorajscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego motorowerem. Mężczyzna miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu, wkrótce 25-latek stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 14 w miejscowości Majdan Nowy w powiecie biłgorajskim. Mundurowi prowadzili kontrolę pojazdu marki Toyota, kiedy zauważyli kierującego motorowerem, który poruszał się bardzo niepewnie w ich stronę.

Jeden z policjantów dał mu wyraźny sygnał do zatrzymania. Ten zwolnił, a następnie nagle przyspieszył widząc drugiego policjanta, który również dał mu sygnał do zatrzymania się. Motorowerzysta podczas próby ominięcia jednego z funkcjonariuszy najechał na niego i przewrócił się.

Sprawca próbował rzucić się do ucieczki, jednak szybko został zatrzymany. Na szczęście nikt w zdarzeniu poważnie nie ucierpiał. Jak się okazało, 25-latek z gminy Księżpol miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty i stanie przed sądem.

(fot. Policja Biłgoraj)

5 komentarzy

  1. Redachtor naczelny

    Sikut dorobił się tylko motoroweru?Dobrze że nie produkują Komarów bo na pedałach by uciekał.Dla nie świadomych to rodzaj motoroweru.Jak skończyło się paliwo czy awaria to można było pedałować i wrócić do domu.

  2. co za jelop mogł jechac pomalu leciutko dopóki byl na kołach nic by mu nie zrobili a potyem myk myk w las i dowidzenia

  3. Redachtor naczelny

    Ktoś tu w lesie robiony!

  4. Nie dosc że pijaczyna to jeszcze glupi jak sie patrzy. Brawo on.

Z kraju