Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Cała szkoła podstawowa z Lublina przechodzi na zdalne nauczanie

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz ujawnionymi zakażeniami koronawirusem, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Lublinie poinformowała, że od jutra cała placówka oświatowa przechodzi na kształcenie zdalne.

W związku z obecną sytuacją wywołają zakażeniami koronawirusem w kolejnej lubelskiej szkole podjęto decyzję o nauczaniu zdalnym. Już od jutra kształcenie na odległość będzie się odbywało w Szkole Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie.

– Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie dotyczący zawieszenia zajęć stacjonarnych w całej szkole łącznie z oddziałem przedszkolnym w dniach 19 – 23 października 2020 r. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną zagrażającą zdrowiu uczniów i wychowanków, zawieszam zajęcia w okresie od 19 do dnia 23 października 2020 r. dla wszystkich uczniów szkoły i wychowanków oddziału przedszkolnego – poinformowała dyrektor szkoły Ewa Momot.

Zawieszone zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość. W związku z tym, że Lublin od wczoraj znajduje się w czerwonej strefie, w szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych obowiązuje również nauczanie w trybie zdalnym (z wyłączeniem zajęć praktycznych).

Przeczytaj: Od poniedziałku blisko 1 mln uczniów w kraju będzie realizować naukę zdalną (wideo)

(fot. pixabay.com)

32 komentarze

 1. Cała sala śpiewa z nami, mając pyski zakryte maseczkami…
  La la la la la la la la każdy w masce jak niewolnik zapi dala.

  • Jeśli cię noszenie maseczki zniewala to musisz być strasznie zakompleksioną ofermą życiową.
   Azjaci od dwudziestu lat tak sobie radzą ze smogiem i zarazkami i nie słyszałem żeby mieli z tym problem. Sami dobrowolnie zakładają (oczywiście ci co chcą ale to bez znaczenia) i jakoś nie potruli się swoim dwutlenkiem węgla.

 2. Dlaczego te testy na zawartość dwutlenku węgla z YouTube są tak wiarygodne dla Was antymaseczkowcy?

 3. Znajoma pielęgniarka wróciła z Włoch i jak zobaczyła tam w telewizji relacje z Polski to przestałą wierzyć w epidemie. Łzy jej ciekły jak zobaczyła tą propagandę. Takich szpitali i warunków jakie tam pokazali to nie było w związku radzieckim po wojnie. Stwierdziła że jak ktoś tak kłamie i pokazuje takie propagandowe filmy które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to musi być kłamstwo. Włosi myślą że u nas nie ma szpitali tylko łózka polowe porozkładane na dworze. Propaganda rodem z PRL. Wiecie co jest najciekawsze ? Że tam nie ma drugiej fali i wszystko odbywa się normalnie tylko u nas taką szopkę robią znowu.

  • Treser psów to swiatowy człowiek, jest ekspertem. Ma wszedzie znajomych którzy również są ekspertami.
   Proszę Go traktować poważnie!

   • Umiesz pajacu pisać po angielsku i włosku ? Ja nie to poproś kogoś żeby ci przetłumaczył i poszukaj informacji z zagranicznych mediach na temat tego co się dzieje w Polsce. Może jak obejrzysz materiały na temat naszego kraju to otworzysz oczy bo takich rzeczy to się patolu nie spodziewasz. Jeżeli chcesz dalej w to wierzyć to zakładaj kaganiec i bredź dalej.

    • Pewnie o kwarantannie całych miejscowości we Włoszech też tą Twoją znajoma nie slyszala? A jak jej łzy z oczu pociekły to może być zapalenie spojówek, jeden z objawów koronawirusa, więc niech sobie lepiej zrobi test…

    • Mario ma rację, otwórz oczy, włacz myślenie, wyrzuć tv i słuchaj eksperta. On zna nawet włoski. Brawo specjalisto. Napisz jeszcze o spisku, który Ty jeden odkryłes. Brawo

  • A póżniej się obudziłeś. Nie pieprz bzdur trollu.

 4. Nie kłam

  milano.corriere.it/notizie/cronaca/20_ottobre_18/coronavirus-lombardia-dati-oggi-domenica-18-ottobre-nuovi-positivi-covid-morti-ricoveri-terapie-intensive-edf2a922-1146-11eb-99ad-021205b8ee1e.shtml

  11705 nowych przypadków zarejestrowanych i 69 zgonów w ciągu ostatnich 24 godzin Lombardia ponad 1000 hospitalizacji „Sytuacja jest już krytyczna”

  • Poszukaj materiałów na temat tego co się dzieje w Polsce na zagranicznych mediach to zrozumiesz. Wysil się troszeczkę bo czegoś takiego to nie widział nikt od 50 lat w cywilizowanym kraju.

   • mario to troll. Nie karmić trolla

   • Tak, tak, bo zagraniczne media przykładają się do tego, żeby głosić prawdę… połowa artykułów to oszczerstwa przepisywanie z GW albo Newsweeka. Nikt nie zadaje sobie trudu, żeby sprawdzić źródło i jakość danych. Czytałeś może ostatnio wypociny niejakiego Passenta? To sobie poczytaj a potem wyobraź sobie przedruk tego gówna w jakimś zagranicznym szmatławcu. I nie dziw się potem, że Zachód widzi nas jako kraj trzeciego świata…

 5. Mam nadzieję że nauczyciele pensji nie będą otrzymywać bo i za co.

 6. WSZYSTKIE SZKOŁY NATYCHMIAST POWINNY ZOSTAĆ ZAMKNIĘTE!! TO JAKAS FARSA. JEDNE PRACUJĄ,DRUGIE SĄ ZAMKNIĘTE.

  • Sama się zamknij w domu. Dzieci powinny mieć normalne lekcje stacjonarne w szkołach najdłużej jak się da, bo zdalne nauczanie to jest kpina w wielu szkołach. Nauczyciel wyśle jakieś materiały a rodzic musi za niego dziecku tłumaczyć. Za mnie nikt mojej pracy nie wykonuje tylko muszę zrobić przez 8h swoje a później po pracy przez kilka godzin wykonać pracę za nauczyciela, ale mi za to nikt nie zapłaci, a nauczyciel za 1 maila dziennie dostanie normalne wynagrodzenie. Zastanów się w ogóle co piszesz. I każdy normalny nauczyciel Ci powie, że woli pracować normalnie stacjonarnie w szkole.

   • Bachory ronosza koronowirusa! Są jego największymi wektorami. To jest udowodnione naukowo. Pandemia w Polsce szaleje od momentu otwarcia szkół. A w połowie września już byli pewne że do tego ogromnego wzrostu przyczyniają się szkoły.
    Co przeszkadzaja ci bachory w domu? To najmij se niańkę.

    • Ty chyba człowieku nie rozumiesz co czytasz, a skoro mówisz o dzieciach bachory to znaczy, że swoich własnych nie masz. I dzięki Bogu, że tak jest bo żal by mi ich było, że mają takiego rodzica!!! Mi moje dziecko w domu nie przeszkadza, a na niańkę mnie nie stać i muszę bardzo ciężko pracować, żeby zapewnić sobie i dziecku byt. Twoja wypowiedź świadczy tylko o tym, że jesteś sfrustrowanym człowiekiem, który widzi tylko jedno i dla Ciebie wszystko jest tylko czarno albo białe tylko, że życie i ta cała sytuacja z Covid taka nie jest. A skoro się boisz dzieci to siedź w domu i się izoluj, bo ciekawa jestem kto w przyszłości będzie pracował na Twoją emeryturę skoro teraz dzieci nie będą mogły uzyskać właściwego i dobrego wykształcenia, aby w przyszłości mogły harować na takiego ktosia jakim jesteś. Miej trochę szacunku dla naszych potomnych, bo nie wiesz czy Twoja przyszłość od nich właśnie nie będzie zależeć.

     • No głupia czlowieczyco! A to moja wina że mało zarabiasz? Trzeba być mądrym to bys coś w życiu osiągnęła a nie biadolila. Ty się niemartw o moją przyszłość bo ja sobie dam radę. Ale ty już nie .

     • Ma pretensje że ciężko pracuje i malo zarabia. Kto ci kazał rodzic dzieci jak niejestes w stanie wychowac ?

      • Poziom wypowiedzi Do-Przerazona i Cff jest tak niski, że nawet nie będę już komentować. Życzę Wam dużo mądrości życiowej i zdrowia!!!!

 7. Franio nauczyciele pensji nie będą otrzymywać hahahah co za głąb

 8. W tej szkole to jakaś kpina dziecko było zarażone 10 dni temu a oni teraz zamykają w pierwotnej wersji miała być zamknięta tylko jeden dzień po informacji wychowawcy. Dopiero po interwencji rodziców bo pewnie narobili szumu zamykają na tydzień. A największą kpiną jest to że nikt nie przebadał reszty uczniów z tej klasy czy ktoś nie przechodzi bez objawowo. Mam dziecko w tej klasie i oprócz wychowawcy nikt się z nami nie kontaktował.

  • Masakra. Z takim podejściem sanepidu czeka Nas cała zima paraliżu Państwa. I tysiące niepotrzebnych zgonów najbardziej doświadczonych ludzi : profesorów/lekarzy/zawodowców. Cofniemy się o dekady w rozwoju.

Z kraju