Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Bystrzejowice: Kolejna śmierć na drodze. Nie żyje pieszy przejechany przez volkswagena

Nie żyje mężczyzna, który dzisiaj wieczorem został przejechany przez samochód osobowy. W momencie zdarzenia leżał na jezdni.

Do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:35 w miejscowości Bystrzejowice w powiecie świdnickim. Samochód osobowy przejechał tam znajdującego się na jezdni mężczyznę. Wypadek miał miejsce na lokalnej, nieoświetlonej drodze łączącej Bystrzejowice z Wilczopolem.

Kierujący volkswagenem jechał w kierunku Bystrzejowic, w ostatniej chwili dostrzegł pieszego, który leżał na jezdni. Na jakąkolwiek reakcję było już za późno i doszło do potrącenia. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Ofiarą jest 38-latek, mieszkaniec powiatu świdnickiego.

Teraz policjanci świdnickiej drogówki pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kierujący volkswagenem był trzeźwy.


Wyświetl większą mapę

Bystrzejowice: Kolejna śmierć na drodze. Nie żyje pieszy przejechany przez volkswagena
Bystrzejowice: Kolejna śmierć na drodze. Nie żyje pieszy przejechany przez volkswagena

(fot. lublin112)
2015-10-18 23:29:28

35 komentarzy

 1. nikt nie wie jak było a najwięcej się odzywają a może coś mu się stało i potrzebował pomocy ale nie zdążył nikt z pomocą zastanówcie się najpierw jaie głupoty piszecie

  • Skoro sam mu pijanemu pomagałes to… Zresztą mądry jesteś bo to nie Tobie się przytrafiło. Ciekawe czy Ty byś jechał na długich i 10km/h. Weź człowieku się ogarnij bo nie wiesz jak było, wiesz najmniej niż my tu wszyscy razem wzięci a się udzielasz. Szkoda słów.

  • Znalazł się ten co by wiedział co zrobić w takiej sytuacji człowieku jesteś bardzo opanowany widzę gratuluję pomysłowości i proponuje zająć się sobą i popatrzeć w słownik bo wiele słów źle napisałeś wiec zanim coś napiszesz pomysl

 2. Skąd mozemy wiedzieć czy wcześniej ktoś go nie potracil albo nie zostawił na pastwę losu??? Z tego co mi wiadomo leżał dość długo na ulicy a tam samochody jeżdżą częściej niż co godzinę. Dlaczego policja szuka świadków? Być może dlatego że sekcja wykazała ze juz nie żył kiedy doszło do tego wypadku. Pomyslcie o tym

 3. Żadnej mgły nie było,tylko deszczowa niedziela i ciemnica,diagnoza jest taka kierowca na pewno nie jechał przepisowo!!!Koniec i kropka.Ciekawe co sekcja zwłok wykaże ?(A może nie leżał,tylko go potrącono?)Na tej drodze nie jeździ się przepisowo……………..ciekawe czy zmierzyli drogę hamowania ?Nie ta szybkość !!Brak Zwykłej koncentracji podczas jazy samochodem !!!Rutyna-tyle Kierowca zawodowy!!,pokazał ze potrącił własnego sąsiada.Widać jakim jest kierowcą[]bo mam samochód i jestem panem, król szos ……………..Brak słów!!!!

  • Gdyby nie jechał przepisowo to zabraliby mu prawko a nie zrobili tego. Policja powiedziała. Kto by nie jechał byłoby to samo. Brak słów ale do Ciebie. Nie wiesz wiec siedź cicho.

  • Skąd ty możesz wiedzieć? No w sumie ktoś kto się na niczym nie zna może udzielać tak beznadziejnych odpowiedzi. Nie ta szybkość a powiedzcie dlaczego mu nie zabrali prawa jazdy? Bo nie stwierdzili jego wina a wy nie jestescie policja czy prokuratorem żeby kogoś osądzać-wy ludzie macie taka mentalność, bo ja bym jechał i bym zobaczył, ale gdybyście byli na tym miejscu to byłoby to samo szkoda ze to nie ty ty panie wszystkiego wszelkich mądrości wiesz co za Toba ale co przed tego nie wiesz wiec się pilnuj go i tobie może się coś takiego zdarzyć nikt nie wie czy nie spotka go coś jeszcze gorszego dlatego zachęcam do pomyślenia zanim się coś o kims powie