Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wytyczno: Przechodził przez jezdnię, został śmiertelnie potrącony

Znane są szczegóły wczorajszego, tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 82 w Wytycznie. Pod kołami volkswagena zginął 59-latek.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 19 w Wytycznie na drodze krajowej nr 82. Kierujący volkswagenem 49-latek z gminy Urszulin, po minięciu busa, na prostym odcinku drogi, w terenie niezabudowanym potrącił pieszego, który prawdopodobnie przechodził przez jezdnię.

– Mężczyzna poruszał się bez elementów odblaskowych. Ustalono, że był to 59-letni mieszkaniec Włodawy, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący sharanem nie znajdował się pod działaniem alkoholu – informuje st.post. Elwira Tadyniewicz z włodawskiej Policji.

Przez kilka godzin droga w miejscu wypadku była zablokowana. Zorganizowano objazdy przez Urszulin i Stary Brus. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego tragicznego wypadku.

2015-10-19 11:22:54
(fot. Policja Włodawa)

12 komentarzy

 1. Niech to będzie (niestety) kolejna przestroga dla pieszych! Ten mężczyzna już nie będzie miał okazji naprawić błędu i nie założy odblasków…

  • Żadne przestrogi nie pomogą. Oni się nigdy nie nauczą. Dopiero jak ich wszystkich samochody wybiją. Czasem, kiedy muszę w ostatniej sekundzie robić „test łosia”, bo debil w czarnym ubraniu pojawia się przed maską „znikąd” mam ochotę się zatrzymać, wyjść i porządnie wpieprzyć delikwentowi. Pewnie kiedyś w końcu tak zrobię, bo nie chcę żeby mi łachudra poniszczyła samochód, tak jak tego VW.

   • Jean Claude van Damme

    Po Twoich wypowiedziach uważam, że jesteś chamem i prostakiem…

    • Realistą, Szanowny Panie. Nie uznaję konwenansów i głupiej poprawności, tylko w słowach bezpośrednich piszę to, co większość normalnych ludzi myśli. Jak ktoś ma uwagi do mnie (jak Szanowny Pan), to także proszę w prostych słowach, bez owijania w nic nie znaczące słowa. Zatem dziękuję za przemyślenia i pozdrawiam.

    • Dla ułatwienia podam przykład: jeśli uważasz kogoś za głupka i jesteś przekonany, że twoja opinia o nim jest merytorycznie uzasadniona, a nie emocjonalna, to miej odwagę i powiedz mu: „Moim zdaniem jesteś głupkiem”, a nie się uśmiechaj, a swoją prawdziwą opinię wyrażaj tylko wtedy, kiedy główny zainteresowany jest nieobecny. Jean Claude zrozumiał, o co chodzi? Co wcale nie znaczy, że ma się z tym zgodzić oczywiście. Może nadal wszystkim słodzić w oczy, a anonimowo na forum „chamy i prostaki” :). Zresztą Lublin jest mały, może się dobrze znamy… 🙂

     • Jean Claude van Damme

      Mówisz jasno co myślisz, bez owijania w bawełnę, to się zgodzę. Uważam mimo wszystko, że można pewne wypowiedzi „ubrać” w inne słowa, bardziej kulturalne.

     • dokladnie kolego Jean Claude van Damme, tobie tej kultury zabrakło

    • ja jestem chamem i prostakiem i możesz mnie z tej okazji pocałować w du**pę 🙂

 2. Ciekawe ile jeszcze będzie trupów w naszym rejonie przed wyborami,bo obiecują,że będzie dużo więcej.

 3. Brak wieczornych patroli na wioskach…. Gdyby policja raz albo dwa razy w miesiącu przejechała by się po wioskach w godzinach wieczornych i wlepiła mandat każdemu kto jest nie oznakowany szybko by się rozniosło po okolicy. Brak odpowiedniej edukacji pod tym kontem. Listonosz który roznosi emeryturę mógł by do koperty dołączyć ulotkę ze zdjęciem potrąconej osoby lub taryfikator ile taka przechadzka kosztuje…bez odpowiedniego oznakowania. Jedynie z czym nasz system sobie nie poradzi to alkohol. Pijak idąc szosą nie zwraca uwagi na to, że jest nie oznakowany…ba..nawet nie widzi że idzie środkiem szosy. A ludzi pod wpływem alko nie brakuje na wsi.

 4. „Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący sharanem nie znajdował się pod działaniem alkoholu…” – a pieszy ?

Wiadomości z info112