Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Było Tesco, powstała Karuzela. W czwartek otwarcie nowego centrum handlowego w regionie

Szereg promocji oraz atrakcji dla klientów przygotowano z okazji otwarcia nowego centrum handlowego w Puławach. Jest to największy tego typu obiekt w mieście i powiecie.

W czwartek 28 kwietnia pierwszych klientów przyjmie nowe centrum handlowe, jakie powstało w Puławach. Chodzi o obiekt, który zbudowano na miejscu dawnego hipermarketu Tesco przy ul. Dęblińskiej. Jest to wspólna inwestycja Karuzela Holding i Mitiska REIM, a głównym wykonawcą prac była firma Strabag.

Otwarcie parku handlowego Karuzela nastąpi o godz. 9:00. Z tej okazji dla wszystkich klientów przygotowano szereg atrakcji. Oczywiście będą specjalne promocje oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zapomniano też o najmłodszych, na których czekać będą animatorzy w strefie animacji. Wszystko to będzie dostępne do soboty.

Powierzchnia Karuzeli wynosi ok. 14 tys. metrów kwadratowych, na których ulokowało się 20 sklepów. Wśród nich jest market spożywczy sieci Netto, dyskont KiK, a także Dealz, Action, Sinsay, Tedi, Half Price, House, Cropp, Diverse, CCC, Hebe, Rossmann, Kaes, Martes Sport, Jysk, Pepco czy też Kakadu. Do dyspozycji klientów powstał też parking, który pomieści ponad 500 samochodów.

Park handlowy przy ul. Dęblińskiej jest największym tego typu obiektem handlowym w mieście i powiecie. Obok znajdują się również market Leroy Merlin oraz restauracja Mc Donalds. W Karuzeli zatrudnienie znalazło łącznie ponad 150 osób.

Było Tesco, powstała Karuzela. W czwartek otwarcie nowego centrum handlowego w regionie

Było Tesco, powstała Karuzela. W czwartek otwarcie nowego centrum handlowego w regionie

Było Tesco, powstała Karuzela. W czwartek otwarcie nowego centrum handlowego w regionie
(fot. CH Karuzela)

7 komentarzy

  1. To teraz „nowy” podmiot przez jakiś czas nie będzie płacił podatków ??

  2. Karuzela Holding z Polski i Mitiska REIM z Belgii a głównym wykonawcą prac była firma Strabag z Austrii no i super, tak jak byśmy sami nie mogli tego zrobić tylko zagraniczne firmy w nas inwestują przy pomocy polskich sprzedawczyków.

  3. No to dalej, załóż firmę i zrób to! Trzymam kciuki, takich ludzi nam potrzeba!

    JUST DO IT!!!

  4. Co zauważyłem że Sklepów w ch.j a toaleta tylko jedna która znajduje się w Netto. Jak ta Karuzela rok wytrzyma i się nie rozsypie to będzie wielki sukces.P.s Tandetny niewypał na mapie Puław

  5. Szczerze mówiąc to ciekawy pomysł słabe wykonanie zapomnieli o tym że ludzie z dziećmi mają ogromny problem w porze letniej to jeszcze luz zima brak łazienki da się znac

  6. Moim zdaniem galeria jest ok , ale bardzo dużym problemem jest wspomniany już ,,Brak Łazienki”
    jak na takie centrum handlowe…Gdziee ludzie mają się załatwiać??? W lesie z tyłu obiektu? Czy w środy kiedy jest targ w ubikacjach targowiska???

Z kraju

Polityka i społeczeństwo