Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Była nękana przez matkę konkubenta i jej znajomego. Oboje usłyszeli zarzuty

Bialscy policjanci zatrzymali dwie osoby do sprawy nękania mieszkanki Białej Podlaskiej. 63-latka i 53-latek usłyszeli zarzuty, wkrótce o ich losie zadecyduje sąd.

We wtorek policjanci z Białej Podlaskiej przyjęli zgłoszenie od mieszkanki miasta, z którego wynikało, że jest nękana przez matkę konkubenta oraz jej znajomego. Z relacji zgłaszającej wynikało, że osoby te grożą jej pozbawieniem życia oraz spaleniem mienia.

Co więcej, taka sytuacja miała trwać od połowy lipca, od momentu, kiedy jej konkubent został aresztowany za znęcanie się nad nią. Pogłębił się dodatkowo, gdy próbowała odzyskać od 63-latki pozostawione tam przedmioty. Wówczas z obawy o swoje zdrowie i życie całą sprawę postanowiła zgłosić organom ścigania.

Mundurowi zatrzymali 63-latkę i jej 53-letniego znajomego. Oboje usłyszeli już zarzuty. W środę wobec obydwojga prokurator zastosował dozór policji. W przypadku kobiety zastosowany został również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tej sprawy. O losie 63-latki i 53-latka zadecyduje sąd. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

2 komentarze

  1. ..*** posowski grajdół

  2. I jak widać pan Romek inteligent błysnął świetnym komentarzem- gratuluję

Z kraju