690 680 960

Był w ubraniu roboczym, mógł łapać „stopa”. Kto widział zaginionego 32-latka?

Policjanci z Włodawy poszukują zaginionego mieszkańca Hrubieszowa. Mężczyzna ostatni raz widziany był 3 grudnia rano we Włodawie.

Kryminalni z Włodawy prowadzą poszukiwania zaginionego Piotra Rafała Kachela. 32-letni mieszkaniec Hrubieszowa w dniu zaginięcia ubrany był w bluzę roboczą koloru siwo-czarnego, zapinaną na guziki, spodnie robocze, buty robocze, ciemny podkoszulek, pasek parciany koloru ciemnego z klamrą.

Rysopis zaginionego: wzrost 178 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie ciemne, nos prosty, oczy piwne, uszy przylegające, uzębienie: ubytki w górnej i dolnej szczęce. Znaki szczególne: tatuaż na prawym ramieniu.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które w dniu 3 grudnia 2019 r po godz. 6:50 widziały mężczyznę ubranego w ubranie robocze z założonym kapturem na głowę, poruszającego się ulicami Włodawy lub próbującego złapać tzw. stopa na trasach wyjazdowych z Włodawy, w szczególności w kierunku na Lublin lub Chełm, o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do jego odnalezienia na numer telefonu 82 5727209.

(fot. Policja Włodawa)

6 komentarzy

 1. poszedl w dluga i tyle kazdy robol budowlany to pijak

 2. Pijak to twój ojciec

 3. adamek ,zastanawiam się skąd się biorą takie patologiczne upośledzone osobniki jak ty

 4. zapytaj matke hahahaha

 5. Michał Pater przejechał cała Rosję kilka razy autostopem wracał jechał wracał jechał i nic mu nie było a w polszy pełnej katolików zawsze coś człowiekowi zagraża

  • Ale naiwny jesteś z tymi jego podróżami to ściema ! Podziel sobie liczbę kilometrów przez ilość dni które podobno stopem przejechał to sam zobaczysz że bez „pomocy” to NIEMOŻLIWE

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas