Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Bronowice będą świętować. Zagrają Baflo i Masters

W piątek na lubelskich Bronowicach odbędzie się impreza dla mieszkańców. Tak jak co roku organizatorzy przygotowali bogaty program dostosowany do wszystkich grup wiekowych.

W piątek 6 września na terenie obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej nr 33 na lubelskich Bronowicach odbędzie się Ogólnopolski Jarmark Bronowicki. Tegoroczna edycja wydarzenia, które zorganizowane zostało dzięki zaangażowaniu mieszkańców dzielnicy, poświęcona będzie 450. rocznicy Unii Lubelskiej, 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz 20-leciu Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina – Bronowice.

Wydarzenie rozpocznie się mszą świętą za Ojczyznę w Kościele pw. Świętego Krzyża przy ul. Pogodnej, następnie uczestnicy przejdą na tereny szkolne. Tam swoje programy artystyczne zaprezentują szkoły, przedszkola i placówki oświatowe z Bronowic. Na godzinę 16 zaplanowano okolicznościowe wystąpienia oraz wręczenie wyróżnień osobom zasłużonym dla dzielnicy, później zaś wystąpią: Orkiestry Reprezentacyjne Wojska Polskiego i Garnizonu Warszawskiego z Radomia. Z kolei o godzinie 18:00 odbędzie się koncert DeDeNegry, czyli Darii Dombrowskiej, później zagrają discopolowe zespoły Baflo i Masters.

Odbędą się również prezentacje lubelskich szkół, uczelni wyższych, firm i przedsiębiorstw, pokazy najnowszego sprzętu technicznego policji, straży pożarnej, pogotowia oraz pokazy udzielania pierwszej pomocy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Bronowice będą świętować. Zagrają Baflo i Masters

(fot. lublin112)

5 komentarzy

  1. disco polo….. wiejskie chamskie wstrząsy, czy Lublin to jest w ogóle MIASTO???

    • To dobre pytanie czy lublin to miasto?, też się nad tym zastanawiam bo Lublinianie stanowią mniejszość w tym mieście, widać to choćby po tablicach rejestracyjnych samochodów.

    • a ty co słuchasz ? disco w wersji techno czy w wersji rap ?
      muzyki poważnej chyba nie słuchasz ani jazzu ?

  2. Lud ogłupiony jest bardziej sterowalny.

  3. Kiedyś na Bronowicach mieszkał mój kumpel, fan metalu. Fajna ekipa tam mieszkała, teraz widzę przejście na disko w polu. To miasto naprawdę się stacza.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo