690 680 960

Brawura kierowcy przyczyną śmierci 19-latka. Winnego nie udało się ustalić

Z powodu niewykrycia sprawcy, umorzone zostało postępowanie w sprawie tragicznego wypadku pod Chełmem. Zginął w nim 19-latek, sprawca uciekł.

Śledczy pracujący nad ustaleniem szczegółowych okoliczności tragicznego w skutkach wypadku pod Chełmem, umorzyli postępowanie z powodu nie wykrycia sprawcy. Z materiałów zgromadzonych w tej sprawie wynika, że kierujący audi 21- latek w żaden sposób nie przyczynił się do zdarzenia. Biegły z zakresu ruchu drogowego stwierdził, że chciał on uniknąć czołowego zderzenia z pędzącym z naprzeciwka, wprost na niego, innym nieustalonym pojazdem.

Wersję tę potwierdzają także zeznania świadków. Pomimo kilkumiesięcznego śledztwa, nie udało się ustalić ani pojazdu, ani też kierowcy, który wyprzedzając jadące przed nim auto, spowodował zagrożenie w ruchu drogowym, które zakończyło się tragicznym w skutkach wypadkiem. Brawurowo jadący kierowca, nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło na początku października ub. roku w miejscowości Rudka w gminie Chełm. Nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 812 Biała Podlaska – Krasnystaw samochód osobowy zjechał na pobocze, uderzył w metalową barierkę a następnie dachował. Pojazdem podróżowały trzy osoby, znajdujący się na fotelu pasażera 19-latek zginął na miejscu.

(fot. policja)
2016-02-12 22:04:02

15 komentarzy

  1. Heh potrafią potrafią powiedzieć do kogo należał garnek z przed tysiąca lat znaleziony w ziemi a w czasach wszedobylskich kamer nie mogą znaleźć sprawcy wypadku.

  2. to ciekawe że na takim odludziu byli jacyś świadkowie , no chyba że chodzi o kierowce i drugiego pasażera którzy mogli sobie wymyślić tego pirata, który jechał na czołówkę,by chronić swoją d…

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas