Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Bójka między pięcioma mężczyznami przerodziła się w walkę z użyciem noża. Dwie osoby trafiły do szpitala

Policjanci z Radzynia Podlaskiego zatrzymali trzech mężczyzn biorących udział w bójce na terenie miasta. Wstępne ustalenia wskazują, że między pięcioma mężczyznami doszło do sprzeczki i szarpaniny, a następnie do bójki w trakcie, której 21-latek zadawał ciosy nożem. W wyniku zdarzenia 23 i 24-latek trafili do szpitala z obrażeniami ciała.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, tuż po godzinie 2 w Radzyniu Podlaskim w rejonie rzeki Białka. Dyżurny radzyńskiej jednostki został poinformowany, że podczas przypadkowego spotkania dwóch mężczyzn z trzema braćmi doszło do sprzeczki, w trakcie której jeden z braci ranił nożem spotkanych mężczyzn.

– Na miejsce oficer dyżurny skierował funkcjonariuszy, którzy ustalili, że między trzema braćmi w wieku 20, 21 i 32 lat, a dwoma mężczyznami w wieku 23 i 24 lat doszło do kłótni i przepychanki. W pewnym momencie bójka mężczyzn przerodziła się w walkę z użyciem noża. Wtedy jeden z braci zadawał ciosy 23 i 24-latkowi. Obaj mężczyźni z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali braci w policyjnym areszcie. Wszyscy uczestnicy zajścia byli pod działaniem alkoholu – relacjonuje aspirant Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Po wytrzeźwieniu bracia usłyszeli zarzuty udziału w bójce. 21-latkowi został natomiast przedstawiony zarzut udziału w bójce z użyciem noża. Wczoraj decyzją Sądu Rejonowego w Radzyniu Podlaskim został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Kodeks karny za udział w bójce przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast użycie w bójce noża zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

9 komentarzy

 1. bójka „przerodziła się” – policja mogła zastosować tu „aborcję”

 2. trwała ondulacja

  ale to chyba jakaś dziewczyna na zdjęciu, choć może nie do końca, hmm…

 3. Chłopak się bronił kozikiem a teraz 3 miesiące będzie żył z naszych podatków

 4. złapali czubakę ze star wars

 5. Pewnie mamusia jest dumna ze swoich synalków?

 6. I co można się bawić?

 7. technik lotniczy

  to chyba byli synowie [***]

 8. To suche cos ze zdjęcia to chłop?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo